جمعه , ۴ خرداد ۱۴۰۳

آیا کسی نیست ترمز جولان دلالان زمین و مسکن در دلفان را بکشد

چرا واقعأ نظارتی نیست؟ چرا به محض اینکه یک خبر خوب منتشر می شود تا مردم امیدوار شوند بلافاصله در کنارش باید یک عده دلال از خدا بی خبر کام مردم را تلخ کنند؟؟؟

چند روز پیش استاندار لرستان در رأس یک هیأت از مدیران کل و شهرستانی از آغاز عملیات اجرای نهضت ملی مسکن در دلفان بازدید کردند تا به این صورت شاهد کورسوی امیدی باشیم برای مردم دلفان و آنهایی که سالهاست به دنبال خانه دار شدن هستند. (اینجا /کلیک نمایید)

اما ناگهان با انتشار این خبر که هنوز نه به دار است و نه به بار ، بلافاصله یک سری از بنگاه داران سطح شهر نورآباد و دلالان از خدا بی خبر به بهانه همین خبر ، قیمت زمین و ملک و حتی اجاره را با تغییراتی (افزایش قیمت) مواجه کردند.

از فرمانداری محترم دلفان سوال می کنیم،
آیا واقعأ تشکیل یک کارگروه دائمی برای نظارت و کنترل مشاورین املاک و بنگاهی ها و جلوگیری از جولان دلالان زمین و مسکن در این شهرستان کار خیلی سختی است؟ چرا باید اجازه دهیم این چنین سرنوشت مردم در بحث مسکن به دست یک عده دلال بیوفتد و کسی هم جلودارشان نباشد؟؟؟

یک نمونه از پیام های شهروندان که برای ما ارسال شده است:
✍️سلام خسته نباشید
متاسفانه طی این چند روز که آقای استاندار تشریف آوردند شهرستان و بازدیدی داشتند از زمینهای الفت آباد متاسفانه قیمت زمین و ساختمان خیلی بالا رفته الحمدلله نظارتی هم بر مشاورین املاک نیست یه گروه در فضای مجازی تشکیل دادن قیمت ها هی بالا می‌برند.Skill
50%

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *