شنبه , ۲۰ خرداد ۱۴۰۲

آیا واقعأ این خبر تنور انتخابات سلسله و دلفان را گرمتر خواهد کرد؟؟؟

برخی پایگاه های خبری استان لرستان تیتر زدند
▫️▫️▫️ استعفایی که تنور انتخابات سلسله و دلفان را گرم کرد..

منظور این رسانه ها و گمانه زنی آنها درباره تیتر فوق مربوط میشود به تغییر مدیرکل دادگستری استان لرستان

این رسانه ها تغییر جناب آقای “محمد رزم مدیرکل سابق دستگاه قضایی استان” را یک استعفاء معرفی کرده و می گویند این احتمال وجود دارد که وی بخاطر شرکت در اتخابات آتی مجلس از حوزه سلسله و دلفان استعفاء داده است!

این در حالی است که تغییر مدیریت دادگستری استان برابر روال عادی و اجرایی کشور (طرح گردش مشاغل) صورت گرفته و به هیچ وجه استعفایی در کار نبوده است.

خبرنگار نسیم دلفان از منابع موثق و نزدیک به جناب آقای رزم موضوع را پیگیری کرد و به این نتیجه رسید که ایشان به هیچ وجه قصد شرکت در اتخابات آتی در سلسله و دلفان را ندارد.

در پیگیری هایی که ما انجام دادیم مشخص شد چندین پیشنهاد جهت مسئولیت جدید در دستگاه قضایی استان های دیگر به جناب آقای رزم پیشنهاد شده و ایشان بزودی در یکی از این جایگاه ها به کار خود ادامه خواهد داد.

محمد رزم ۳ سال سمت رئیس کلی دادگستری لرستان را بر عهده داشت و پیش تر نیز این مسئولیت در استان ایلام و نیز معاونت دادگستری استان کرمانشاه و چندین مسئولیت دیگر در دستگاه قضایی کشور را در کارنامه دارد. همچنین به مدت چهار سال نمایندگی مردم کرمانشاه در نهمین دوره مجلس شورای اسلامی را به عهده داشت.

▫️وی گمانه زنی های اخیر درباره حضورش در انتخابات آتی مجلس شورای اسلامی از حوزه سلسله و دلفان را صراحتأ رد کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *