سه شنبه , ۲۸ فروردین ۱۴۰۳

آیا شعار سیاسی و تبلیغاتی “دلفان برای دلفانیان” واقعیت داشت / لیست بلند بالای مدیران غیربومی دلفان را ملاحظه کنید!

دلفان برای دلفانیان داستان از کجا شروع شد؟

یک عده از سیاسیون چند زیست و منفعت طلب و همچنین رسانه های کاسبکار در گرماگرم انتخابات ۳ سال پیش مجلس در دلفان احساس کردند که تنها راه رسیدن به منفعت‌های ریز و درشت‌شان در پیروزی یک گزینه بیشتر نیست ، اما پیروزی برای او سخت می‌نمود!

او از شهرستان همسایه می‌آمد ، شعاری بهتر از خواهرررزادگی نداشت ، اما این شعار پوسیده تر از آن بود که بشود دلفانیان را برای دومین بار فریب داد ، خوب می‌دانستند مردم دلفان دو دوره قبل ضربه سختی از آن یکی خواهرررزاده خورده بودند و جلب اعتماد این مردم با این شعار اندکی سخت به نظر می آمد.

باید چاره ای دیگر می‌اندیشیدند و جبهه شعاری خود را تغییر می دادند! چون تنها راه پیروزی گزینه مورد نظر جذب بخشی از آراء مردم دلفان بود در غیر این صورت او حتی در الشتر هم رای پیروزی را کسب نمی کرد…

فریب تازه ای به ذهن کهنه کارهای سیاسی دلفان خطور کرد ، دو شعار پر طمطراق یافتند ، جدید بود و می شد با آن ۴ سال دیگر دلفان را تسلیم همسایه کرد!

» دلفان برای دلفانیان
» خدمت به دلفان دو برابر الشتر

این دو شعار چون برق و باد و به سرعت در میان فضای سیاسی انتخابات دلفان و به ویژه فضای مجازی وایرال شد.

دو شعار دهن پُرکن اما کاملأ بی پایه و اساس! عجیب بود که خود سازندگان این دو شعار چگونه می توانستند با بیان این دو جمله جلوی خنده‌شان را بگیرند!!!

فریب ، کار خود را کرد و مردم دلفان بار دیگر از سوراخی که پیش از آن گزیده شده بودند دوباره گزیده شدند!!! اما این بار سیاسیون کاسبکار خیلی سخت تر از گذشته توانستند اعتماد مردم دلفان را به گزینه همسایه جلب نمایند به طوری که با تمام هزینه های سنگین و فضاسازی های بسیار پیچیده رسانه ای ، گزینه مورد نظرشان فقط و فقط با حدود ۳ هزار اختلاف با نفر دوم پیروز کارزار انتخابات شد و در واقع یک پیروزی بسیار شکننده بود، اما به هر حال فریب ، کار خود را کرد. دلفان بار دیگر به مدت ۴ سال تسلیم محض همسایه شد.

» لشکرکشی مدیران غیربومی

از آن زمان حدود ۳ سال می گذرد و یک سال دیگر به پایان این کابوس باقی مانده است! کابوسی که مردم دلفان تاکنون به این شدت آزارهایش را لمس نکرده بودند ، اکثریت ادارات دولتی و بانک های دلفان در تسخیر غیربومی‌ها قرار گرفت ، هرگونه استخدام و بکارگیری نیرو در ادارات و حتی گاوداری ۶ هزار رأسی ، درمانگاه بیمارستان و سایر ادارات از جمله راهداری و غیره عمدتأ به اراده فرد پیروز و یا طراحان فریبکار این پیروزی قرار گرفت!

از آن زمان نگاه مظلومانه جوانان تحصیلکرده و بیکار دلفان به رسانه ها جلب شد ، تا صدای مظلومیت شان باشند، اما تعداد این رسانه ها که به انتقاد از عملکرد تیم پیروز برآیند بسیار اندک بود و اکثر رسانه های شهرستان یا از موافقان فرد پیروز بودند و یا از ساکتین!!!
همان تعداد اندک رسانه های منتقد نیز متاسفانه خیلی از اوقات با شکایت هایی مورد پیگرد قرار گرفتند و ناچار شدند مقداری در فریاد این مظلومیت ها دست به عصا شوند تا بلکه با محکومیت قضایی مواجه نشوند! به طور مثال در بحث رانت تراکتورهای واگذاری جهاد کشاورزی به کشاورزان از دو رسانه (نسیم دلفان و دلفان نیوز) طرح شکایت شد اما به لطف خدا و با تدبیر رییس جدید جهاد کشاورزی و نیز قضاوتی عادلانه از سوی قاضی محترم پرونده ، این بار منع تعقیب صادر شد.

» گفته بودند “دلفان برای دلفانیان”

» ۱. اگر دلفان برای دلفانیان است
رییس کمیته امداد امام ره کجاییست؟

» ۲. رییس اداره منابع آب از کجاست؟

» ۳. رییس دانشگاه آزاد از کجا آمده؟

» ۴. رییس اداره بهزیستی چی؟

» ۵. بخشدار خاوه کجاییست؟

» ۶. رییس اداره گاز برای کجاست؟

» ۷. رییس اداره مسکن وشهرسازی چی؟

» ۸. رییس اداره ورزش وجوانان کجاییست؟

» ۹. رییس اداره محیط زیست چی؟

» ۱۰. رییس بانک مسکن کجاییست؟

» ۱۱. رییس بانک مهر (شعبه دلفان) چی؟

» ۱۲. رییس بانک ملت کجاییست؟

» ۱۳. رییس بانک ملی (شعبه مرکزی) چی؟

» ۱۴. رییس اداره ثبت احوال کجاییست؟

» ۱۵. رییس اداره اوقاف کجاییست؟

» ۱۶. رییس اداره ثبت اسناد و املاک از کجاست؟

» ۱۷. رییس دانشگاه پیام نور اهل کجاست؟

» ۱۸. رییس تعزیرات کجاییست؟

» ۱۹. رییس بیمه سلامت از کجاست؟

» ۲۰. سرپرست بخشداری ایتیوند اصالتأ کجاییست؟

» ۲۱. رییس خدمات جهاد کشاورزی میربگ کجایی است؟

» ۲۲. رییس جهاد کشاورزی حومه از کجاست؟

» ۲۳. رییس مرکز خدمات کشاورزی کفراج کجاییست؟

این آمار وحشتناک فقط مربوط به مدیران ادارات است… ده ها نفر معلم تازه استخدام شده غیربومی داریم به ویژه در کاکاوند، در حالی که معلمان تازه کار خودمان در سایر شهرستان ها آواره شده اند به ویژه بانوان ….

منشی های بکارگیری شده در درمانگاه و نیروهایی که به اسم خدمات بکارگیری شدند اما در واقع رانتی هستند و نمی‌شود به آنها گفت بالای چشمتان ابروست، وای بحال اینکه از آنان انتظار کار خدماتی داشته باشیم…

رانندگانی که در اداره راهداری جذب شدند و مدت کوتاهی پس از بکارگیری بلافاصله به دیار خود منتقل شدند.

نیروی تاسیسات شبکه بهداشت و درمان غیربومی، واقعا در این شهر با این جمعیت یک نفر نیروی تاسیساتی نداشتیم؟؟؟؟ خدا وکیلی نداشتیم؟؟؟؟؟

نیروهای بکارگیری شده در گاوداری شش هزار رأسی دلفان!!! ، حتی مسئول استخدام نیرو در این گاوداری هم غیربومیست. البته با دریافت گواهی اعلام کرده اند اهل کاکاوند دلفان هستند اما از من به شما سفارش بروید شماره ملی این افراد را استعلام کنید!!!

اینها فقط بخشی از هجوم غیربومی ها به دلفان بعد از پیروزی شعار “دلفان برای دلفانیان” است و در مورد بخش های دیگر که لیست آنها نیز به دستمان رسیده و مشغول تحقیقات هستیم بعدأ اظهار نظر خواهیم کرد.

قصدمان انتشار اسامی بود، اما به سفارش برخی دوستان که تذکر دادند این کار اخلاقی نیست منصرف شدیم ، امیدواریم در آینده ناچار به انتشار اسامی نشویم.

⚠️ ادارات و بخش هایی که در این گزارش نام آنها برده شد اگر به نظرشان اظهارات ما کذب است لطفأ تکذیبیه صادر نمایید تا ما نیز مستندات و اسامی دریافت شده را منتشر نماییم.

» فریب دهندگان مردم دلفان از سیاسیون چند زیست گرفته تا رسانه های کاسبکار و منفعت طلب که با شعارهایی همچون “دلفان برای دلفانیان” و همچنین شعار مسخره ای مثل “خدمت به دلفان دو برابر …” اینگونه این شهر مظلوم را یکجا تسلیم اراده خواهرررررررزاده کردند،! آیا پاسخگوی رفتار حیله گرانه خود هستند؟
آیا از خجالت رویی برای زندگی در میان مردم دلفان را دارند، یا اساسأ چیزی بنام خجالت و شرم در این افراد وجود ندارد؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *