یکشنبه , ۷ خرداد ۱۴۰۲

آیا ادعای مطرح شده مبنی بر افزایش ۵۰ درصدی حقوق‌ نمایندگان مجلس در سخت‌ترین روزهای معیشتی مردم صحت دارد؟

نماینده اصلاح طلب و سابق مجلس شورای اسلامی که سوابق درخشانی در نشر اخبار کذب دارد باز یک خبر دروغین دیگری را مطرح کرد و طبق معمول رسانه های اصلاح طلب در نشر این خبر کذب سنگ تمام گذاشتند…

نسیم دلفان – تاج‌گردون‌ از افزایش ۵۰ درصدی حقوق‌ نمایندگان مجلس در سخت‌ترین روزهای معیشتی مردم خبر داد.

این نماینده سابق مجلس گفت: دوستان من در مجلس انقلابی تا ۵۰ درصد افزایش حقوق را برای خود تصویب کردند و علت افزایش را گرانی‌های اخیر و افزایش هزینه‌های خود دانسته‌اند.


اطلاعیه روابط عمومی مجلس در پی انتشار این ادعای بی اساس / مجلس شکایت و برخورد قضایی با مطرح کنندگان این خبر کذب را حق مسلم خود می داند.

✍️ اخیرا ادعای کذبی مبنی بر تصمیم مجلس برای افزایش ۵۰ درصدی حقوق نمایندگان مطرح شده است که درباره این ادعا تاکید می شود:

?در شرایط حساس فعلی که کشور نیاز به آرامش دارد، بیان چنین ادعاهای کذب و تشویش آفرین آن هم بدون هیچ سند و مدرکی، این سوال را مطرح می کند که آیا دستگاه محترم قضایی بنا ندارد با کسانی که بدون پایه و اساس هر ادعایی را مطرح کرده و افکارعمومی را تحت تاثیر ادعاهای دروغ قرار می دهند برخورد کند؟

?مجلس با هدف برخورد با کسانی که با ادعاهای نادرست خود باعث تشویش اذهان عمومی می شوند، شکایت و برخورد قضایی را حق مسلم خود می داند.

?روابط عمومی مجلس شورای اسلامی از همه کانال ها و کسانی که این گونه مطالب را بازنشر می کنند تقاضا می کند، در انتشار مطالبی که سند و مدرک ندارد و یا به دلیل بی اطلاعی برخی افراد و یا با هدف جذب دنبال کننده و توجه افکار عمومی بیان می شود، دقت لازم را به کار برده و پیش از انتشار، صحت و سقم مطالب را از روابط عمومی مجلس استعلام کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *