یکشنبه , ۱۰ مهر ۱۴۰۱

آزمون استخدام ‌در ۸۴ دستگاه‌ اجرایی کشور آغاز شد

ثبت‌نام در آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی کشور آغاز شد…


آزمون استخدام ‌در 84 دستگاه‌های اجرایی کشور آغاز شدنسیـــم دلفـان – سازمان‌ سنجش‌ آموزش‌ کشور در خصوص ثبت‌نام‌ و شرکت در‌ دومین آزمون‌ استخدامی متمرکز دستگاه‌های اجرایی و اولین آزمون‌ استخدامی دستیاران ستادی دستگاه‌های اجرایی کشور در سال ۱۳۹۴ اطلاعیه‌ای صادر کرد.

در این اطلاعیه آمده است: بدین‌وسیله‌ به ‌اطلاع‌ کلیه‌ متقاضیان‌ ثبت‌نام‌ و شرکت‌ در دومین آزمون‌ استخدامی متمرکز دستگاه‌های اجرایی کشور (شامل ۱۸ دستگاه) و اولین آزمون‌ استخدامی دستیاران ستادی دستگاه‌های اجرایی (شامل ۸۴ دستگاه) که با نظارت سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور در سال ۱۳۹۴ برگزار خواهد شد می‌رساند:
الف) دومین آزمون‌ استخدامی متمرکز دستگاه‌های اجرایی:
 ثبت‌نام از روز یکشنبه مورخ ۹۴/۱۰/۲۰ آغاز و تا روز شنبه مورخ ۹۴/۱۰/۲۶ ادامه می‌یابد. دفترچه راهنمای ثبت‌نام برای شرکت در آزمون‌ از روز یکشنبه مورخ ۹۴/۱۰/۲۰ در پایگاه اطلاع‌رسانی این سازمان به نشانی sanjesh.org قرار می‌گیرد و داوطلبان واجد شرایط ضرورت دارد با مطالعه شرایط و ضوابط مندرج این دفترچه راهنما نسبت به ثبت‌نام در این آزمون اقدام نمایند.
ب) اولین آزمون‌ استخدامی دستیاران ستادی دستگاه‌های اجرایی:
ثبت‌نام از روز سه‌شنبه مورخ ۹۴/۱۰/۲۲ آغاز و تا روز دوشنبه مورخ ۹۴/۱۰/۲۸ ادامه می‌یابد. دفترچه راهنمای ثبت‌نام برای شرکت در آزمون‌ از روز سه‌شنبه مورخ ۹۴/۱۰/۲۲ در پایگاه اطلاع‌رسانی این سازمان به نشانی sanjesh.org قرار می‌گیرد و داوطلبان واجد شرایط ضرورت دارد با مطالعه شرایط و ضوابط مندرج این دفترچه راهنما نسبت به ثبت‌نام در این آزمون اقدام نمایند.
لازم به توضیح است برگزاری آزمون برای داوطلبان آزمون‌های فوق در صبح و بعدازظهر روز جمعه مورخ ۹۴/۱۲/۲۱ انجام خواهد شد.
تذکر مهم: با توجه به اینکه شرایط شرکت‌کنندگان، دسته‌بندی مشاغل، مواد آزمون و…در دو آزمون مذکور متفاوت از یکدیگر می‌باشند، لذا اکیداً به داوطلبان توصیه می‌شود، قبل از ثبت‌نام مطالب دفترچه‌ها را به‌طور جداگانه به‌دقت مطالعه کنند.
منبع: یافته


یک نظر

  1. آزمون استخدام ‌در ۸۴ دستگاه‌ اجرایی کشور آغاز شد.

    لطفا اصلاح شود(سال ۱۳۹۴)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.