شنبه , ۱ مهر ۱۴۰۲

آبرسانی به ۱۰۱ روستای لرستان در دهه فجر

مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب لرستان با اشاره به مشارکت خیرین در حوزه آبرسانی به روستاها اشاره کرد و گفت: در همین راستا در دهه فجر امسال آبرسانی به ۱۰۱ روستا با اعتباری بالغ بر ۹۱ میلیارد تومان افتتاح می‌شود.

نسیم دلفان – حمیدرضا کرموند در گفت‌وگو با خبرنگار فارس با اشاره به اینکه شرکت آب و فاضلاب برنامه‌های مختلفی در حوزه آبرسانی به روستاهای استان، عنوان کرد: با توجه به تاکید دولت، وزیر نیرو و به تبع مسوولان استان ، در حوزه تامین آب روستایی در چند جبهه مشغول فعالیت هستیم.

وی افزود: جهاد آبرسانی یکی از بزرگترین پروژه‌های کشوری است که همزمان در استان ما هم در حال اجرا است.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب لرستان گفت: قرارگاه امام حسن مجتبی (ع) در حوزه آبرسانی به ۱۲۵ روستا در استان مشغول فعالیت است.

کرموند افزود: قرار داد این پروژه که توسط بسیج سازندگی در حال اجرا است، ۴۰۰ میلیارد تومان است.

به گفته وی بخشی از پروژه امسال و مابقی نیز ظرف دو سال آینده تکمیل می‌شود.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب لرستان با اشاره به اینکه به دنبال این هستیم که آبرسانی را از ۱۲۵ روستا به ۳۰۰ روستا افزایش دهیم، گفت: پروژه جهاد آبرسانی به روستاها نه تنها با مشکل نقدینگی مواجه نیست، بلکه از پیشرفت مناسبی هم برخوردار است.

کرموند در ادامه صحبت‌های خود به مشارکت خیرین در حوزه آبرسانی به روستاها نیز اشاره کرد و افزود: در همین راستا در دهه فجر امسال آبرسانی به ۱۰۱ روستا با اعتباری بالغ بر ۹۱ میلیارد تومان انجام می‌شود.

به گفته وی با آبرسانی به ۱۰۱ روستا جمعیتی ۲۷ هزار نفری تحت پوشش قرار خواهند گرفت.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب لرستان در پایان صحبت‌های خود با اشاره به اینکه از حدود ۳ هزار روستای لرستان ، ۱۶۰۰ روستا تحت پوشش خدمات شرکت آب و فاضلاب استان قرار دارد، عنوان کرد: با اجرای برخی پروژه‌ها از جمله جهاد آبرسانی به دنبال افزایش روستاهای تحت پوشش خدمات شرکت آب و فاضلاب هستیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *