آخرین خبرها

یادداشت یک شهروند/نمایشگاه یک هفته ای در دلفان که یک روز دوام نیاورد…

نمایشگاه یک هفته ای در دلفان با موضوع اقتصاد مقاومتی که فقط نیم ساعت به طول انجامید و امید غرفه دارانش را ناامید کرد…


نسیـــم دلفـان – یادداشت گلایه آمیز یک شهروند دلفانی که در اختیار این رسانه گذاشته تا به استحضار مردم عزیز و مسئولین برسد شاید کسی پاسخ گو باشد.

روز گذشته سوم آذرماه بمانسبت هفته بسیج ، در اداره سالن ارشاد اسلامی شهرستان دلفان نمایشگاهی با عنوان اقتصاد مقاومتی برای حمایت از تولید کنندگان شهرستان برگزار شد نمایشگاهی که قرار بود یکهفته بطول بینجامد.

photo_2016-11-24_10-05-12.jpg

نمایشگاه رأس ساعت ۳ بعدازظهر با حضور سردار کشکولی , فرماندار شهرستان و تعدادی از مسئولین شهرستان افتتاح و بعد از گرفتن چند قطعه عکس و فیلمبرداری از غرفه های نمایشگاه و سخنرانی چند دقیقه ای سردار به پایان رسید, جالب اینکه تولیدکنندگان بعد از اینکه مراسم سخنرانی به پایان رسید فهمیدن که نمایشگاه به پایان رسیده و باید بساط محصولاتشون رو جمع کنند شوکه شده بودن چون قبلش اعلام شده بود نمایشگاه بمدت یک هفته دایر میباشد, ام اظاهرا مسئولین برگزار کننده بعد از انداختن چند عکس و فیلمبرداری سوری رغبتی برای ادامه نمایشگاه از خودشون نشون ندادند.

راستی هزینه ی برگزاری این نمایشگاه چقدبوده؟ و این بودجه کجا خرج شد؟ اصلا چرا نمایشگاه نیم ساعته بود؟ چه عایدی برای تولیدکنندگان داشت؟ آیا تولیدکنندگان توانستن حتی یک عدد از تولیداتشون رو در این نمایشگاه بفروش برسانند؟ سوالی که مسئولین برگزار کننده بایدجوابگو باشند.


تازه ترین اخبار منطقه را مستقیمأ از طریق ترمینال خبری ” نسیـــم دلفـان ” دریافت کنید.

برای عضویت در کانال خبری نسیم دلفان روی تصویر زیر کلیک نمایید.

12

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.