دیدار عالی رستمی با وزیر ارتباطات / دعوت از وزیر برای سفر به شهرستان های سلسله و دلفان

نماینده مردم سلسله و دلفان در مجلس شورای اسلامی با وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات دیدار و گفتگو کرد…


نسیـــم دلفـان – در این نشست مقرر گردید بستر سازی لازم برای ایجاد زیر ساخت های مورد نیاز در بحث ارتباطات تلفن ثابت و همراه و همچنین اینترنت پر سرعت در مناطق محروم شهرستان های سلسله و دلفان در دستور کار وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات قرار گیرد.

رستمیان با وزیر/حذفی

شایان ذکر است محمود واعظی وزیر ارتباطات، دعوت علی رستمیان برای بازدید از مناطق محروم شهرستان های سلسله و دلفان را پذیرفت و قول داد بعد از ماه مبارک رمضان در سفری به استان و شهرستان محرومیت های این مناطق را از نزدیک ملاحظه نموده و به طور ویژه مورد حمایت قرار دهد.

۵ نظر

 1. نوراباد لرستان

  قرارشدوزیر ورزش جوانان اقای گودرزی تشریف بیاورد قضییه ان چی شد کاش وزیر کاررا دعوت نماید تا کارگران دور میدان را ازنزدیک مشاهد نمایند فکری به این کارگران بشود اگر می خواهند رئیس مخابرات عزل ونسب جدید صورت بگیرد وزیرارتباطات قدمش روی چشم ما

 2. همین اعتماد بنفس و جربزه تا الان واسه من کافیه

 3. بهروز نازاری از کوهدشت

  در هر دو شهرستان دلفان و سلسله از لحاظ ارتباطی مشکلاتی وجود دارد. مخصوصا در قسمت جنوبی دلفان که حتی ارتباط تلفنی wll نیز وجود ندارد. امیدوارم آقای رستمی با کارشناسان امر هماهنگ کرده تا بهتر مشکلات را شرح دهند. همین جا از آقای رستمی تقاضا می کنیم در خصوص وضعیت اسفبار نیروهای شرکتی مخابرات گفتگویی داشته باشند.

 4. اقای رستمیان عزیز واقعا ممنون واقعا احسنت به شما که توانستید برخی ازمشکلات شهر عزیزمان دلفان را بامقامات رده بالا درمیان بگزارید .
  برایتان ارزوی موفقیت وپیشرفت روزافزون رادارم.

 5. سلام به فکر بیکاری جوانان باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.