آخرین خبرها

معلم دلفانی از دیه یک میلیارد و ۲۹۰ میلیون ریالی فرزندش گذشت

حسن شفیعی از معلمان شهرستان دلفان از دریافت دیه یک میلیارد و ۲۹۰ میلیون ریالی فرزند خود گذشت…


نسیـــم دلفــان – به گزارش ایرنا ، این فرهنگی در حالی از این دیه گذشت کرده است که خود به علت مشکلات درمانی به این مبلغ نیاز داشت.

حسن شفیعی می گوید: درسال گذشته بر اثر تصادف موتورسیکلت با فرزندم وی دچار ضربه مغزی شد که ۱۵ روز به کما رفت اما به شکر خداوند وی پس از مدتی بهبود یافت .

وی افزود : اخیرا حکم دیه یک میلیارد و ۲۹۰ میلیون ریالی برای راکب موتور سیکلت به سبب نداشتن گواهینامه و مقصر بودن صادر شد.

این فرهنگی اظهار داشت : حقیر نیزدر سال ۸۹ به علت یک سانحه از پشت بام به زمین افتادم و دچار ضایعات نخاعی شدم که رفت و آمدم با مشکل مواجه کرده است و در حالیکه با این دیه می توانستم مشکل خود و زندگی ام را حل کنم اما از حق قانونی خود گذشت کردم .

وی ، انگیزه این کار خود را رضای خداوند عنوان کرد و افزود : راکب موتورسیکلت بیمه نداشت و از توان پرداخت این مبلغ عاجز بود که در نهایت تصمیم گرفتم برغم نیاز از حق خود بگذرم .

۱۲ نظر

 1. دمت گرم سالار

 2. صمد خانی سرابی

  خیلی بزرگی.پولدار ها یاد بگیرن

 3. حاجی همین که بچت سالمه خدارو شکر کن دیه چرا؟! خدا امواتتو بیامرزه

 4. دستانت را می بوسم ای معلم، چرا که ارزشی که در گذشت است در انتقام نیست. درود برشرفت.

 5. باید دید نظر فردی که هفته معلم در طی یک سخنرانی معلمان را متهم به چیزهایی کرد که روح ۹۰ درصدشون از اون بی خبره درباره این معلمان چیه یا نکنه ایشون فقط خبرهای بد رو خوب تعمیم میده – نسیم دلفان خیلی سر بسته گفتم وجدانا سانسور نکن

 6. دستت درد نکنه سالار
  منم یه بار با سرعت خیلی کم تو خرم آباد با یه عابر برخورد کردم علیرغم میل خودش بردمش بیمارستان یه چکاپ کامل برش انجام دادم الحمدالله چیزیش نشده بود و چند ساعته از بیمارستان مرخص شد اما چشمتون روز بد نبینه بلایی سرما آوردن که نگو تخفیف ۸ ساله ماشینم که رفت هیچی آمد ورفت پاسگاه و دادگاه و جریمه و …

 7. ادم با ادم فرق دارن نمیشه گفت همه امریکایها بدن همه ایرانها خوب

 8. بنازم به درک ومعرفت شما خداوند شما را وخانواده محترمتان را همیشه صحیح وسالم نگه دارد

 9. باسلام ای کاش خانواده راکب موتور درک وشعور عذرخواهی وتشکر راداشتن تا کاربزرگ این آقاراقدرنهند ولی افسوس ……

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.