آخرین خبرها

نشست خبری درباره وضعیت ورزش در دلفان / وقتی مسئول می خواهد پاسخگو باشد اما رسانه ها حضور ندارند!!!

نشست خبری اداره ورزش و جوانان تنها با دو خبرنگار!!!

dz5r_photo_2017-10-29_21-42-45.jpg

نسیم دلفان – چند روز پیش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان دلفان اعلام کرد که رییس این اداره قصد دارد نشست خبری با نمایندگان رسانه ها داشته باشد.

روز نشست متاسفانه تنها دو رسانه خبری حضور داشتند “نسیم دلفان و دلفون سلام”

به هر حال با همین تعداد اندک جلسه برگزار شد.

نشست با صحبت های “بهروز زینتی” رییس اداره و گلایه هایی از شورای شهر و شهرداری و برخی دیگر از ادارات آغاز شد ، از کمک هایی که باید برای پیشرفت ورزش در شهرستان می شد و دریغ کردند ، از مکان هایی که چند بار برای دایر کردنش پا پیش نهاده بود اما هر بار با جواب منفی مواجه شده بود به بهانه انبار جارو یا محلی برای نقلیه ، از یکهزار متر چمن مصنوعی و تور و فنسی که بلا استفاده مانده و کم کم عمر مفیدشان به سر می آمد ، از همکاری نکردن جهت گاز رسانی به سالن ورزشی برخوردار ، از کشیده نشدن خط لوله آب به سالن بانوان ، از نبود جاده برای سالن همایش های پیاده روی و دوچرخه سواری که به همت خیرین برگزار شده و کلی گلایه دیگر …

زینتی پس از مطرح کردن این گلایه ها ، از تخصیص اعتباراتی جهت ساخت ، مرمت و تکمیل پروژه های ورزشی شهرستان خبر داده و گفت : با پیگیری نماینده محترم مردم در مجلس شورای اسلامی ، فرماندار و همچنین همکاری اداره کل ورزش و جوانان لرستان به دنبال تحولی در پروژه های ورزشی شهرستان هستیم.

سوالاتی توسط دو خبرنگار حاضر در جلسه پرسیده شد : از قبیل وضعیت بهداشت آب استخر ، تعطیلی زورخانه ، سکوی تماشاگران ، زمین چمن ، سانس ورزش بانوان ، وضعیت هیئات ورزشی و حتی از کارهای انجام شده جهت استعدادیابی در شهرستان که پاسخ های رییس اداره ورزش و جوانان دلفان را در سطرهای زیر ملاحظه می فرمایید.

?آب استخر در چند نوبت مورد بازدید سرزده بازرسین اداره بهداشت قرار گرفت که سلامت آن تایید شد.

?ساختمان زورخانه در حال مرمت و نوسازی است به همین دلیل مدتی قادر به بازگشایی آن نیستیم.

?درخواست هایی جهت تخصیص اعتبار برای سکوی تماشاگران داده شده که در ماه های آینده به آن رسیدگی می شود و در صورت جذب اعتبار با شروع فصل مناسب جهت کار، وارد عمل خواهیم شد.

?سانس ورزش برای بانوان از ساعت ٨ صبح تا ۱۶ عصر می باشد در اکثر فضاهای ورزشی

?تعداد ۲۰ هیات ورزشی در شهرستان فعال و مابقی غیر فعال هستند.

?جهت استعدادیابی کارهایی انجام گرفته و تا جایی که امکان داشت سعی شد این امر بدون هزینه باشد تا استعدادهای جوان و نوجوان راه و ورزش درست را بدون دغدغه مالی انتخاب نمایند.

این مسئول در پایان نشست خبری تصریح کرد : باید به سمت پویایی ورزش های مدال آور شهرستان برویم و در این راه از هیچ تلاشی فرو گذار نخواهیم بود.

…………………………………..

» گزارش های تازه صفحه ورزش را در نسیم دلفان دنبال کنید (اینجا)

…………………………………..

کانال خبری نسیم دلفان بصوت ۲۴ ساعته و آنلاین جدیدترین و داغ ترین خبرها را در اختیار شما قرار خواهد داد.

برای پیوستن به کانال خبری ما لطفأ روی تصویر زیر کلیک نمایید.

12

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.