نظر نماینده مردم سلسله و دلفان درباره طرح افزایش تعداد نمایندگان و اضافه شدن یک نفر به جمع نمایندگان استان لرستان

رستمیان : اضافه شدن یک نماینده به لرستان قدرت مانور آنها را افزایش می‌دهد…

نسیم دلفان – نماینده مردم سلسله و دلفان در مجلس شورای اسلامی گفت: اضافه شدن یک نفر به مجموع نمایندگان استان قدرت مانور نمایندگان، قدرت حفاظت از دستاوردها و منابع استان را افزایش می‌دهد.

علی رستمیان در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار داشت: لایحه‌ای را دولت برای افزایش حوزه‌های انتخابیه در دست دارد تا ۲۱ نماینده را به مجموع نمایندگان مجلس اضافه کند. 

وی با بیان اینکه سهم لرستان نیز یک نفر در نظر گرفته شده است، اضافه کرد: این مهم باید در کمیسیون شورا مطرح و سپس به صحن آورده شود. 

این عضو کمیسیون اجتماعی مجلس ادامه داد: در دور قبل این لایحه رأی نیاورد و مسکوت ماند اما در حال حاضر در کمیسیون شورا مطرح شده و روی آن کار می‌شود. 

نماینده مردم سلسله و دلفان در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: قطعاً اضافه شدن یک نفر به مجموع نمایندگان به نفع لرستان است. 

وی مطرح کرد: چنانچه یک نماینده اضافه شود قابلیت بیشتری خواهیم داشت چرا که با ۱۰ نماینده می‌توان یک وزیر را استیضاح کرد. 

رستمیان یادآور شد: افزایش یک نفر به مجموع نمایندگان استان قدرت مانور نمایندگان، قدرت حفاظت از دستاوردها و منابع استان را افزایش می‌دهد. 

نماینده مردم سلسله و دلفان در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: در حال حاضر شهرستان سلسله و دلفان دارای بیش از ۶۰۰ روستا است و نیاز به یک نماینده دیگر دارد تا بتوانیم به مشکلات مردم رسیدگی کنیم.

………………………………………

» عالی رستمی نماینده سلسله و دلفان در برابر یک آزمون سخت / کسب نمره قبولی عالی به پیروزی در این آزمایش بستگی دارد (اینجا)

………………………………………

کانال خبری نسیم دلفان بصوت ۲۴ ساعته و آنلاین جدیدترین و داغ ترین خبرها را در اختیار شما قرار خواهد داد.

برای پیوستن به کانال خبری ما لطفأ روی تصویر زیر کلیک نمایید.

12

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.