نخستین مدرسه هوشمند روستایی لرستان در دلفان به بهره‌برداری رسید

نخستین مدرسه هوشمند روستایی استان لرستان در مراسمی که به صورت ویدئو کنفرانس و با حضور معاون اول رئیس جمهور برگزار شد، در شهرستان دلفان به بهره‌برداری رسید…


خبرگزاری فارس: نخستین مدرسه هوشمند روستایی لرستان به بهره‌برداری رسید
نسیم دلفان – به گزارش خبرگزاری فارس ، ظهر امروز در این برنامه زنده ارتباطی که در چهار استان کشور به صورت همزمان برگزار شد، بهره‌برداری از سه هزار و ۳۰۰ طرح عمرانی، آموزشی، پرورشی و بهداشتی با فرمان معاون اول رئیس جمهوری به صورت رسمی آغاز شد.

اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهوری که در زاهدان بسر می‌برد، با شرکت در یک برنامه ویدئو کنفرانس و ارتباط همزمان با چهار استان کشور از جمله لرستان، نخستین واحد آموزشی شش کلاسه روستایی هوشمند استان لرستان در روستای ایرانشاهی شهرستان دلفان را افتتاح کرد.

در این برنامه ویدئو کنفرانس، معاون اول رئیس جمهور ضمن قدردانی از مردم لرستان، این استان را شایسته خدمت‌رسانی بیشتر دانست و بر تلاش بیشتر مدیران برای رشد و توسعه استان تاکید کرد.

استاندار لرستان در این آیین گزارشی از طرح‌های قابل افتتاح دهه فجر لرستان را ارائه کرد و گفت: این مدرسه با مشارکت بانک ملت و با اعتبار ۹ میلیارد ریال هزینه احداث شده است.

هوشنگ بازوند بیان کرد: این آموزشگاه نخستین مدرسه هوشمند روستایی استان است که با بهره‌برداری از آن فضای مناسب آموزشی برای ۱۲۰ دانش‌آموز در یک نوبت آموزشی فراهم شده است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.