آخرین خبرها

نامه اعتراض آمیز جمعی از اهالی روستای سرچقا از توابع شهرستان دلفان به مسئولین

در این نامه آمده است : جالب اینجاست که برق تا حدود ششصد الی هفتصد متری روستای ما رسیده است اما متاسفانه ما از این نعمت خدادادی بی بهره مانده ایم…


 

اهالی روستای سرچقا از توابع شهرستان دلفان طی پیامی که به دست خبرنگار نسیم دلفان رسید خواستار توجه ویژه مسئولین به این روستا شدند.

در این پیام آمده است ، برای برق دار شدن این روستا ۲ سال است به مسئولین اداره برق و همچنین فرمانداری مراجعه می کنیم و حتی کتبأ نیز خواسته خود را تقدیم کرده ایم اما متاسفانه هنوز اقدامی صورت نگرفته است.

اهالی این آبادی نوشته اند جالب اینجاست که برق تا حدود ششصد الی هفتصد متری روستای ما رسیده است اما متاسفانه ما از این نعمت خدادادی بی بهره مانده ایم.

خبرنگار نسیم در گفتگوی تلفنی با رییس توزیع برق دلفان موضوع را پیگیری کرد.

فخرالدین حسن پوریان در این باره به خبرنگار ما گفت : برق دار شدن این روستا طبق خواسته اهالی این منطقه در دستور کار ما قرار گرفته است که به محض تامین اعتبار و امکانات و تاسیسات مورد نیاز به طور حتم اقدام خواهیم کرد.

یک نظر

  1. باسلام خدمت نسیم دلفان ممنون از پیگیری شما اما تا اقای ….خان برادر امیراعظم ونوچه هاش نخواهند برقی در این خراب اباد روشن نخواهد شد بیچاره ریس اداره برق که کاره ای نیست

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.