آخرین خبرها

گزارش و تصاویری از مراسم تودیع و معارفه رییس اداره گاز شهرستان دلفان / بیوگرافی کوتاهی از رییس جدید

از چندی پیش موضوع تغییر رییس اداره گاز شهرستان دلفان در دستور کار قرار گرفته بود و نهایتأ امروز این تغییر انجام گرفت.

نسیم دلفان – با حضور مهندس انوری معاونت بهره برداری شرکت گاز استان و همچنین فرماندار دلفان ، مهندس بیاتیان بعنوان سرپرست اداره گاز شهرستان معرفی و از زحمات مهندس زردان رئیس سابق تقدیر بعمل آمد.

غلامرضا بیاتیان دارای مدرک کارشناسی مکانیک سیالات است و پیش از این مسئولیت معاونت بهره برداری در اداره گاز دلفان را به عهده داشت.

وی اهل شهرستان ازنا می باشد اما در دلفان ازدواج کرده و ساکن این شهرستان می باشد.

?در تصاویر منتشر شده زیر مهندس زردان رییس سابق دلفان با لباس مشکی حضور دارد.

وی بعلت فوت اخوی جوانش عزدار می باشد.

?مدیریت نسیم دلفان ، درگذشت اخوی گرامی آقای زردان را به ایشان و خانواده محترم شان تسلیت عرض نموده و همچنین برای جناب آقای بیاتیان آروزی موفقیت در پیشبرد امور این اداره مهم را داریم.

1.jpg

photo_2017-02-22_20-10-21.jpg

tavajoh.gif

12

۹ نظر

 1. باز هم غیر بومی ( تبریک به جناب نماینده بومی گرا)

 2. اشتباه در انتخاب رستمی

  اشکالی نداره .شده دامادمان. داماد هم مثل فرزندمونه .دیگه بومی حساب میشه.چاره ای نداریم باید یه جوری توجیه کنیم دیگه

 3. کوروش ایرانی

  باسلام مردم شریف دلفان یعنی شهرستان دلفان بااین همه تحصیل کرده دانشگاهی درحداین آقانداشتن.لیسانس مکانیک؟این هم یک شاهکاردیگرازنماینده بومی گرا،ب قرآن خودم هم بهش رای دادم ولی پشیمانم الان،یادتونه میگف شیخ محمدی ایناروبااتوبوس آورده بااتوبوس هم برشون میگردونم،چقدتهمت وتوهین ب شیخ محمدی نکردن نماینده محترم وبومی گرامون

 4. امیر میرزایی

  اداراتی که به ردیف غیر بومی وکوهدشتی شدند : بخشدار مرکزی، کمیته امداد امام ، اداره حمل ونقل وترابری، اداره بازرگانی ، شرکت گاز ،شرکت مخارات……. این بود نتیجه شعارهای بومی گزینی نماینده محترم برخلاف حجت اله سوری که غیر بومی بود ولکن مدیرانمان بومی بودند!!!!!!!!!!!

 5. علی الماسی کا کا وندی

  بر فرض مثال که غیر ممکن است اگر در سه سال باقیمانده چندها طرح و پروزه با همت و تلاش ایشان به ثمر برسد شیرینی آن بر تلخی مدیران غیر بومی وهتک حرمت کارکنان بومی این آب وخاک نمی چرید.

 6. عبد الکریم احمدی

  شعار های بومی گزینی سرابی بیش نبود وبه اصطلاح آب در هاون کوبیدن بود جالب توجه است ادارت به ردیف شده که مدیرانش کوهدشتی وغیر بومی می باشند در زمان محمدی وسوری همگی دلفانی بودند حرف حق از هرکه باشد وبا هرنیتی باید پذیرا باشیم گرچه تلخ است جوابی نداریم خدا می داند برای یک بار هم که شده نه رای به محمدی دادم نه سوری اما عملکردشان در این حوزه می پسندم ومدیران کل استان از این آقایان حرف شنوی داشتند وبه پیشنهاد آنها جواب مثبت می دادند اما هم اکنون این گونه نیست.

 7. ما به شعار عادت کرده ایم .عجب اینکه برای شعارها به به وچه چه می کنیم!!

 8. سیا هپوش -بروجرد

  جای تاسف دارد مگر دلفانی ها چه چیزی از دیگران کم دارند انشاء الله نماینده محترم پای شعار بومی گزینی خود بایستد کوتاه نیاید که عواقبش خوشایند نخواهد بود

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.