محکومیت شخصی که باعث اخلال در نظم بیمارستان شهر نورآباد شد / زندان ، شلاق و پرداخت دیه بخاطر کتک زدن پرستار خانم

شخص پرخاشگری که یکی از کارکنان خانم در بیمارستان شهر نورآباد دلفان را مورد کتک کاری قرار داده و باعث اخلال در نظم عمومی شده بود ، به زندان ، شلاق و پرداخت دیه محکوم شد…

thumbnail.jpg

نسیم دلفان – فردی که چندی پیش در بیمارستان ابن سینا شهر نورآباد ، با درگیری فیزیکی ، پرستار خانم در این بیمارستان را مورد اهانت قرار داده و باعث اخلال در نظم این مرکز درمانی شده بود ، با شکایتی که علیه وی تنظیم گردید نهایتأ به احکام زیر محکوم شد.

✔️ به اتهام توهین نسبت به کارکنان دولت (اهانت به پرستار) محکوم به شش ماه حبس
✔️ به اتهام اخلال در نظم بیمارستان ، یک سال حبس و تحمل ۷۴ ضربه شلاق
✔️پرداخت مبلغ ۱۳ میلیون و ۷۰۰ هزار ریال دیه بابت کبودی در بدن شاکی خصوصی یعنی پرستار

?متاسفانه تاکنون چندین و چندبار شاهد درگیری های تاسف باری از سوی مراجعه کنندگان بیمارستان با پزشکان و یا پرستاران بوده ایم که این موضوع به گفته مسئولین باعث استعفاء یا درخواست انتقال برخی پزشکان به ویژه متخصصین غیربومی شده و حاضر نشده اند در این شهرستان خدمت نمایند.
به طور حتم عواقب اینگونه رفتارهای پرخاشگرانه فقط به فرد خاطی بر نمی گردد بلکه شامل تمام شهرستان و مردم دلسوز و مهمان نواز این دیار خواهد شد.
?آیا بهتر نیست برای احقاق حق احتمالی خود از مسیر قانونی پیگیر باشیم نه اینکه با پرخاشگری سبب اخلال در نظم عمومی و ظلم در حق سایر شهروندان گردیم.

?اینجانب (نگارنده / سردبیر نسیم دلفان) خدا را گواه میگیرم خود شخصأ یکی از پزشکان زن در این بیمارستان را دیدم که از توهین های ناجور یکی از همشهریان مان و اینکه به وی حمله ور شده بود به شدت گریه می کرد و درخواست انتقال از شهرستان را داشت.
بهتر است در مواقع عصبانیت در رفتار خود اندکی تأمل کنیم و یا اگر ملاحظه کردیم یکی از همشهریان یا اقوام چنین برخوردی در بیمارستان یا سایر محافل عمومی داشت جلوی او را بگیریم زیرا چنین مواردی باعث آبروریزی و زیان همه مردم شهرستان می شود.
به امید اینکه در مقابل چنین رفتارهایی همه با هم احساس وظیفه کرده و جلوگیری نماییم / انشاالله

…………………………

کانال خبری نسیم دلفان بصوت ۲۴ ساعته و آنلاین جدیدترین و داغ ترین خبرها را در اختیار شما قرار خواهد داد.

برای پیوستن به کانال خبری ما لطفأ روی تصویر زیر کلیک نمایید.

12

یک نظر

  1. با عنایت به اینکه نیروی انتظامی حافظ نظم و امنیت جامعه است مسئولیتهای آن بسیار سنگین و خطیر بوده و نقش موثر و مستقیم در زندگی مردم و رشد و تعالی کشو دارد.
    ودر برقراری و اجرای عدالت این نیرو همانند بازوانی پر توان همواره همراه و یاری رسان قضات در محاکم و شوراهای حل اختلاف است.
    توفیق روزافزون و توان مضاعف برای تمامی پرسنل ایثارگر ناجا در خدمت شایسته به مردم و نظام مقدس جمهوری اسلامی از درگاه خداوند مسألت دارم و این هفته که تجلی اقتدار و عزت نظام است را به ملت سلحشور و شهیدپرور و سرافراز دلفان به ویژه تلاشگران مجموعه بزرگ نیروی انتظامی تبریک میگویم. فرهاد گلمحمدی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.