فعالیت قانونی ماکسیم در بیش از ۴۰ شهر ایران از جمله خرم‌آباد

ماکسیم با دریافت تمام مجوزهای لازم از جمله اخذ پروانه کسب از اتحادیه کسب و کارهای مجازی، زیرنظر اتاق اصناف، اقدام به فعالیت در شهرهای مختلف کشورمان از جمله خرم آباد کرده است.

نسیم دلفان – به گزارش خبرگزاری مهر ، سرویس درخواست خودروی ماکسیم که از مهرماه سال ۹۶ به طور رسمی فعالیت خود را در ایران آغاز کرده، از بدو ورود به بازار کشوراعلام داشت که طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران و با رعایت اصول بازار داخلی قصد توسعه فعالیت های خود در شهرهای مختلف ایران را دارد.

در حالی که ماکسیم از ابتدای فعالیت خود در ایران، با دریافت تمام مجوزهای لازم از جمله اخذ پروانه کسب از اتحادیه کسب و کارهای مجازی، زیرنظر اتاق اصناف، اقدام به فعالیت در شهرهای مختلف کشورمان کرده، برخی بخش‌ها در خرم آباد در تلاش هستند تا فعالیت این شرکت را غیرقانونی جلوه بدهند.

ماکسیم، ضمن اخذ مجوزهای لازم از مراجع ذی صلاح قانونی از جمله مجوز فعالیت از سازمان نظام صنفی رایانه‌ای، مجوز سازمان تنظیم مقررات رادیویی، پروانه کسب از اتحادیه کشوری کسب و کارهای مجازی، ثبت اطلاعات نرم افزار مربوطه در وزارت ارشاد، اخذ نماد اعتماد الکترونیکی، فعالیت خود را با رعایت قوانین حاکم از جمله قانون نظام صنفی، قانون جرایم رایانه‌ای و قانون تجارت الکترونیکی آغاز کرده و همواره با رعایت حسن نیت به همکاری با نهادهای قانونی مربوطه از جمله پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات (فتا) و اداره اماکن نیروی انتظامی پرداخته است.

ماکسیم، امکان استفاده از سرویس‌های نوین حمل و نقل را حق همه شهروندان ایران می‌داند و با ارائه خدمات ارزان برای مسافران و نیز با افزایش درآمد رانندگان تلاش می‌کند تا خدمات همسو با فناوری‌های روز جهانی را در اختیار همه شهرهای ایران قرار دهد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.