فرماندار دلفان : زلزله ۳۰ میلیارد ریال به تاسیسات شهرستان دلفان خسارت وارد کرد

فرماندار دلفان با اشاره به زلزله اخیر این شهرستان گفت: این زمین لرزه ۳ میلیارد تومان به تاسیسات زیربنایی شهرستان دلفان خسارت وارد کرد…

زمین لرزه

نسیم دلفان – جعفر طولابی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم ، اظهار داشت: به محض وقوع زلزله شورای مدیریت بحران شهرستان با آماده باش  صد در صد به صورت فوق العاده جهت مقابله با هرگونه حادثه احتمالی تشکیل جلسه داد.

وی عنوان کرد: درهمین راستا جهت کمک به زلزله زدگان پایگاه های جمع آوری کمک های مردمی در سطح شهرستان فعال شدند که در این راستا چندین محموله کمک های  جمع آوری شده  و کمک های دستگاه های خدمات رسان به مناطق زلزله زده ارسال شدند و خوشبختانه حس نوعدوستی و میزان مشارکت مردم به حدی است که جمع آوری کمک های مردمی در سطح شهرستان همچنان ادامه دارد.

فرماندار دلفان با بیان اینکه به محض وقوع زلزله  اکیپ‌های  امداد و نجات هلال احمر، اکیپ‌های بهداشتی و درمانی و خدماتی شهرستان دلفان به مناطق آسیب دیده اعزام شدند، تصریح کرد: این زلزله  همچنین خساراتی به واحدهای مسکونی، تاسیسات آب، برق، گاز، اماکن آموزشی، بهداشتی و درمانی،  واحد های دامی، اماکن ورزشی و اداری شهرستان دلفان وارد کرد.

طولابی افزود: بر اساس آخرین بررسی ها و برآورد ها تعداد ۲۸۰ واحد مسکونی در مناطق شهری و روستایی  بین ۱۰ تا ۳۵ درصد، تعداد ۳۹ واحد آموزشی و ۳ سالن  ورزشی بین ۱۰ تا ۳۰ درصد خسارت دیدند که در مجموع بالغ بر ۳ میلیارد تومان برآورد شده است.

فرماندار دلفان با اشاره به اینکه کار برآورد خسارات به واحد های مسکونی توسط کارشناسان بنیاد مسکن آغاز شده و تا چند روز آینده جمع بندی خواهند شد.

………………………………

کانال خبری نسیم دلفان بصوت ۲۴ ساعته و آنلاین جدیدترین و داغ ترین خبرها را در اختیار شما قرار خواهد داد.

برای پیوستن به کانال خبری ما لطفأ روی تصویر زیر کلیک نمایید.

12

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.