سرپرست جدید اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای دلفان معرفی شد

طی حکمی از سوی مهندس زندی فر مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان لرستان “محسن لطیفی نیا” به عنوان سرپرست اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای دلفان معارفه شد.

photo_2017-07-30_01-01-53.jpg

نسیم دلفان – روز گذشته مراسم تودیع مهندس خوشرو و معارفه مهندس محسن لطیفی نیا با حضور جناب آقای جمشیدی معاون راهداری ، محمودی معاون توسعه منابع اداره کل در محل فرمانداری برگزار گردید.

در این مراسم فرماندار دلفان طی سخنانی مطالبی را در خصوص گستردگی راه های ارتباطی حوزه شهرستان بیان داشت و افزود: با توجه به وضعیت جغرافیایی و سرد سیر بودن شهرستان و اینکه مدت کوتاهی تا پایان فصل کاری مانده خواستار تسریع وسرعت عمل در انجام پروژه های راهداری گردید.

جعفر طولابی همچنین به محرومیت شهرستان و گستردگی راه ارتباطی و نداشتن زیرساخت مناسب اشاره نموده و خواستار توجه ویژه مسئولین استانی در این راستا گردید.

در ادامه جلسه از زحمات مهندس ناصر خوشرو تقدیر بعمل آمده و مهندس محسن لطیفی نیا بعنوان سرپرست اداره راهداری و حمل ونقل جاده ای شهرستان معرفی گردید.

photo_2017-07-30_00-54-22.jpg

 

توضیحات نسیم دلفان – لطیفی نیا از کارشناسان اداره کل راهداری استان است و اهل خرم آباد ، مدیر سابق نیز اهل خرم آباد بود.
برای انتصاب مدیر بومی در این اداره تلاش فراوانی صورت گرفت ، تعداد بسیار اندکی از مدیران بومی واجد شرایط این اداره وجود دارد که همین تعداد نیز متاسفانه حاضر نشدند مسئولیت این اداره را بپذیرند.

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

کانال خبری نسیم دلفان بصوت ۲۴ ساعته و آنلاین جدیترین و داغ ترین خبرها را در اختیار شما قرار خواهد داد.

برای پیوستن به کانال خبری ما لطفأ روی تصویر زیر کلیک نمایید.

12

۱۰ نظر

 1. مبارک باشه بامید موفقیت در سایه لطف خدا

 2. چرادروغ می گوییدمدیرباتجربه وکاردان داریم اومسئولیت هم قبول می کنندولی مسئولین ونماینده شهر حمایت نمی کنند ویک مسئول بی تجربه وغیربومی راانتخاب می کنندواین نشان دهنده بی کفایت نمایینده شهر است

 3. من امروز اداره راه وشهرسازی بودم برای یک کار اداری کارمندهای انجا دراین مورد صحبت میکردنند می توانید بروید وبپرسید

 4. خداقوت نماینده فعال شهرستان که شعارهایتان یکی پس ازدیگری تحقق می یابدونیروهای بومی مسئولیت ادارات رابرعهده گرفتنددست مریزادبرای این همت والایتان

 5. شهروند دلفانی

  با سلام و عرض ادب خدمت تمام مذدم دلفان زمین و مدیر و مسئولان سایت نسیم دلفان
  احسنت و دست مریزاد به نماینده شهرمون که در ادارات دلفان فقط و فقط به دنبال بومی گزینی هستش البته نماینده محترم شهرستان فقط کارکنان دلفانی در ادارات را بومی نمیداند بعدش مگر میشود که یک کارمند که تمتم تلاشش در مدت ۳۰ سالی که برای دولت کار میکند رسیدن به درجات بالاتر و ریاست اداره محل خدمتش هست چطور میشود که پست بالاتر را قبول نکند؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  در ضمن نماینده محترم بعد از حدود دو سال از انتخاب شدنش به کدام وعده انتخاباتیش جامعه عمل پوشاند؟؟ یعنی در این مدت طبق شعار انتخابیش باید دلفان حدود ۱۰ تا ۱۵ سال پیشرفت میکرد پس کو ؟؟؟ کجاست این پیشرفت؟؟؟

 6. سلام به مدیر توانا و بی باک سایت وزین نسیم دلفان وهمچنین عرض ادب احترام خدمت خوانندگان وفادار این سایت

  به اطلاع عزیزان می رساند در طول عمر چهل و پنج ساله ام برای امورات شخصی به هیچ وجع به هیچ نماینده ای رجوع نکرده شکر خدا بخاطر شغل ازادم هیچ احتیاجی هم به نماینده نداشه وخدا را گواه می گیرم هدف از انتخاب نماینده فقط و فقط عمران و شهرسازی و آبادانی شهر مظلومم دلفان بوده صرفا بخاطر اینده فرزندانم/ ولی افسوس دریغ از صداقت نماینده های انتخاباتی بخصوص نماینده کنونی /
  دوستان چرا ما انسانهای زمینی از شنیدن دروغ ورویا پردازی لذت می بریم .چرا احساسی انتخاب می کنیم .چرا در مدت نمایندگی این شخص هیچ نتیجه ای حاصل نشده جز دروغ ؟؟؟؟؟؟؟ چرا یک مانتو فروش چهل و چند ساله لباس فروش جز مدیران یک دانشگاه ویک لوازم تحریر فروش باز چهل چند ساله جذب اداره شهر و یک مهندس نخبه همشهری از مخابرات منفک می شود و یک غیر بومی جایگزین می شو چرا؟؟؟؟؟ .ایا مگه چنین نبوده که جناب نماینده فرمودن مینبوسها را اماده کنید برای بیرون کردن غیر بومیها .مگر نفرمودن در دوسال اول نمایندگی بیست سال شهرمان پیشرفت می کند جناب نماینده دوسال اول کم کم تمام شد کجا رفت آن وعد ه هایت؟؟؟؟
  جناب محمدی ت حرفهام حقند و حرف حق هم سانسور نمی شود تورا قسم می دهم به حضرت عباس تایید کن اما بی سانسور درد دل یک همشهری

 7. ممنون از جناب محمدی بابت تایید کامنت درد و دلم درود خدا بر شما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.