آخرین خبرها

سخنان قابل تأمل نماینده سلسله و دلفان : آمار ایجاد ۶ هزار شغل در دلفان غلط است ، اصلأ شغلی ایجاد نشده!!!

نماینده مردم سلسله و دلفان در مجلس: آمارسازی‌های غلط به ضرر لرستان تمام شده است…

رشد اقتصادی

نسیم دلفان – علی رستمیان در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا درباره تخصیص اعتبار به لرستان اظهار نمود: یکی از فاکتورها در تخصیص منابع و اعتبارات گزارش‌ها و آمارهایی است که به کشور داده می‌شود.

وی اضافه کرد: متأسفانه گزارشاتی که از سوی استان به کشور داده شده غلط و آمارسازی است.

رستمیان گفت: آمارهای غلط در مورد میزان سرمایه‌گذاری و تخصیص وام‌ها به ضرر استان تمام شده است و شاهدیم که اکنون نرخ بیکاری در کشور پایین اعلام شده و این در حالیست که آمار واقعی ارائه نشده است.

این نماینده مجلس گفت: استاندار جدید لرستان توان خود را گذاشته تا این آمارها را بازنگری کند.

نماینده مردم سلسله و دلفان در مجلس شورای اسلامی گفت: در حوزه انتخابیه سلسله و دلفان آمارهایی  داده شده مبنی براینکه در این شهرستان ۶۰۰۰ شغل ایجاد شده و این در حالیست که اصلاً اشتغالی ایجاد نشده است. این آمارسازی‌ها در بحث تخصیص اعتبار به ضرر استان تمام می‌شود و ما را جزو استان‌های برخوردار محسوب می‌کنند.

پرسش نسیم دلفان از نماینده محترم – با تشکر از جناب آقای رستمیان که حرف دل ما را بیان نمود ، نسیم دلفان بارها و بارها به آمارهای غیر واقعی ارائه شده درباره ایجاد اشتغال و همچنین پایلوت های مختلف عجیب و غریب اعتراضات تندی داشته است ، اکنون با توجه به اینکه خود نماینده محترم عنوان کرده که آمار داده شده صحیح نیست و شغلی ایجاد نشده ، باید از ایشان پرسید چرا؟ چرا شغلی ایجاد نشده است؟

دوره نمایندگی شما تقریبأ به نیمه رسیده است ، در این مدت برای ایجاد شغل جوانان این دیار چه کردید و چرا ایجاد شغل نشده است؟ برای احقاق حق جوانان بیکار این منطقه چه تدبیری اندیشه کردید؟ آیا اصلأ خود شما آمار واقعی از شمار بیکاران این شهرستان را در اختیار دارید؟

ضمن تقدیر از تلاش های چشمگیر و شبانه روزی شما در جهت رفع محرومیت در این شهرستان که در برخی حوزه ها انصافأ قابل تقدیر است ، امیدواریم پاسخ سؤالات رسانه ها که نمایندگان افکار عمومی جامعه هستند را مستند ارئه فرمایید.

………………………………

کانال خبری نسیم دلفان بصوت ۲۴ ساعته و آنلاین جدیدترین و داغ ترین خبرها را در اختیار شما قرار خواهد داد.

برای پیوستن به کانال خبری ما لطفأ روی تصویر زیر کلیک نمایید.

12

یک نظر

  1. باز داشتن مدیرانی بومی در راس ادارات دلفان ضایعه ای جبران ناپذیر و غیر قابل قبول برای شهروندان دلفانی است آنهم بعد از چهار ده از انقلاب این همه مردم شیر پاک وبی شیله وپلیه دلفان برای رستمی سر ودست شکست اند به خاطره شعارهای پر طمطراق وپر رنگ ونشان ودر یک کلمه دهن پر کن خدا حافظی با مدیران غیر بومی وبها دادن به فرزندان این آب وخاک که برای رستمی کم تلاش نکردند بود که متاسفانه نه تنها این آرزوی تاریخی مردم دلفان محقق نشد بلکه کوهدشتیهای بدون تجربه وزرنگ وسیاست پیشه مدیریت ادارات دلفان را یکی پس از دیگری تصاحب کردند ودست نماینده خالی ماند در صورتی که جناب آقای سوری نماینده سابق که غیر بومی بود ورای اندکی از دلفان به خود اختصاص داد این گونه نبود واکثر مدیران دلفان بومی بودند تا برسد به شیخ محمد محمدی به خاطر عرضه وشهامتی که داشت کدام مدیر کل استان جرئت می کرد بر خلاف نظر ایشان مدیری را منصوب نماید اما متا سفانه مردم دلفان یک دستی خوردند وپشیمانی هم فایده ای نداردو علاقه ای که مردم به عالی رستمی از خود ابراز کردند به خاطر این مهم هر روز کمتر از روز قبل می شود نمونه فوای کلام مردم کوچه وبازار این را میگوید که از کرده ورای خود پشیمانند امیدواریمتا دیر نشده وزمان از دست نرفته نماینده محترم با شهامت وشجاعت که بارها خود گوینده آن بود تلافی نماید که حد اقل مردم دلفان خاطره خوبی از ایشان داشته باشند وبه آرشیو وبایگانی تاریخ انتخابات سپرده نشود نام نیک بماند ز آدمی یادگار بهتر است از سرای زرنار وپست ومقام

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.