رئیس جدید اداره مسکن و شهرسازی دلفان معرفی شد

طی حکمی از سوی مدیرکل راه و شهرسازی لرستان ، سعید فلاحی بجای روح الله زمانی بعنوان رییس اداره راه و شهرسازی دلفان معرفی شد…

نسیم دلفان – سعید فلاحی دارای مدرک کارشناسی عمران است و از کارکنان بومی این اداره در شهرستان بود که امروز ریاست این اداره را به عهده گرفت.

روح الله زمانی نیز به استان منتقل شد.

ای کاش حداقل از جناب آقای زمانی بعنوان مدیر اداره راهداری شهرستان که چند روز پیش به یک فرد غیربومی واگذار شد استفاده می کردند.
یک مدیر غیر بومی مدت زیادی طول خواهد کشید تا به وضعیت مناطق شهرستان دلفان با این گستردگی و پراکندگی اشراف پیدا کند.

روند انتصابات غیربومی در دلفان از جمله واگذاری مدیریت اداره راهداری این شهرستان به یک مدیر غیر بومی ، انتقاد شدید رسانه های محلی را در پی داشته است.

شایان ذکر است ؛ یکی از وعده های مهم جناب آقای رستمیان نماینده مردم دلفان و سلسله در مجلس شورای اسلامی استفاده از نیروی های بومی در سطح ادارات شهرستان بود.

?متن پیام تشکر آمیز “روح اله زمانی” از مردم و مسئولین شهرستان دلفان

✍ من لم یشکر المخلوق لم یشکر الخالق

احتراما اکنون که دوره خدمتگزاری اینجانب در اداره راه و شهرسازی دلفان به پایان رسیده فرصت را غنیمت شمرده و خداوند را بابت اینکه مدتی به عنوان خدمتگزار مردم با بصیرت شهرستان دلفان بوده ام شکرگزارم وچنانچه موقعیتی حاصل شده قطعا مرهون تلاش و کوشش همکاران و پیگیری مسئولین ارشد شهرستان بوده ضمن خداحافظی وطلب حلالیت آرزوی سلامتی و توفیق روزافزون مسئولین شهرستان و مردم شریف دلفان خواهانم در پناه ایزد منان شاد و سلامت سربلند باشید.

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

کانال خبری نسیم دلفان بصوت ۲۴ ساعته و آنلاین جدیترین و داغ ترین خبرها را در اختیار شما قرار خواهد داد.

برای پیوستن به کانال خبری ما لطفأ روی تصویر زیر کلیک نمایید.

12

۹ نظر

 1. ضمن خسته نباشید به اقای زمانی و تبریک به اقای فلاحی .جناب زمانی اصلا در این راه بصیرت را معنی نکردی

  • معانی بصیرت : آگاهی، بینایی، بینش، دانایی، عاقبتبینی، هوشیاری و …

   معانی بصیرت این است که ذکر کردم و متاسفانه در برخی افراد ملاحظه نمی شود و جالب است که حتی از ذکر این کلمه در پیام های دیگران از جمله پیام آقای زمانی هم منتفر هستند ، ذکر کلمه بصیرت آنجایی از آنان را می سوزاند که باید بسوزد.
   اینها افرادی هستند که زخم خورده های بصیرتند

   • حالا بزرگوار تو چرا اینقدر سوختی فکر کنم سوختن را قبل تجربه کردی و انجایت قبلا سوخته .اشنا داند صدای اشنا

 2. رضا غلامیاری

  با سلام جناب آقای مهندس فلاحی انتصاب شما در این پست را تبریک عرض نموده و با توجه به توان علمی ،شایستگی، اراده و پشتکاری که در شما سراغ دارم امیدوارم این شهرستان از برکات حضور حضرتعالی به گونه ای شایسته بهرمند گردد

 3. بنده به عنوان یک شهروند که به نماینده رای داده ام مطالبه گر حقوق هم شهریان عزیزم بوده وهستم ودر مورد چینش مدیران غیر بومی که بی حرمتی به فرزندان این آب وخاک می باشد معترضم البته اعتراض اینجانب بر می گردد به فحوای کلام اکثریت مردم که این گونه می اندیشند و فریاد بر می آورند چرا این گونه باشد که زمان امور شهرمان بعد ازچهل سال به دست غیر بومیها خصوصا” کوهدشیها بیفتد واقعا” ضایع کننده است از طرفی دیگر بعضی مواقع نسیم دلفان نه تنها با شهروندان همراهی نمی کند معترض است چرا به نماینده که شعارشان بومی گرای بود اعتراض می شود.

  • دوست عزیز
   اگر ما مخالف مطالبه مردم در بحث بومی گرایی هستیم پس دلیل اعتراض در این مطلب چیست؟
   نسیم دلفان همیشه ایام به انتصابات غیربومی معترض بوده تا جایی که توسط امام جمعه شهرمان مورد توهین قرار گرفتیم و گفت در این باره افراطی عمل می کنیم

   در بحث راهداری که چند روز پیش انجام شد و یک فرد غیر بومی انتصاب یافت توضیحاتی دادم و نوشتم افراد اندکی در این اداره وجود دارد که هم بومی باشند و هم شرابط مدیریت را داشته باشند اما در کمال تاسف زیربار نرفتند ، این را به این جهت نوشتم که شخصأ در جریان این امر بودم و خودم با برخی از این دوستان صحبت کردم اما قبول نکردند مسئولیت را بپذیرند

   اما اکنون که آقای زمانی رییس اداره شهرسازی را تعویض کردند به نظرم بهتر بود بعنوان رییس اداره راهداری منتصب می شد ، هم به تمام مناطق شهرستان اشراف کافی داشت و هم اینکه قبلأ در راهداری مشغول بوده لذا از یک انتصاب غیر بومی جلوگیری می شد

 4. متشکر دعا می‌کنیم هر آ ن کس که دل درگرو رشد وتوسعه شهرمان دارد ودل می سوزاند که مصدر امورات مدیرت ادارت به دست افراد بومی رتق وفتق شود وازتسلط نیروهای کوهدشتی رها و آزاد شود موفق سر بلند میان عام و خاص شود ازچمله سایتهای خبری واطلاع رسانی شهرمان.

 5. بنام خداوند بنده اطلاع دارم در سال جاری نزدیک به ۱۶میلیارد تومان قرارداد راهسازی با پیمانکاران بسته شده که میتوان به ۱۸کیلومتر در میربگ محور کن خان به تیزاب. ۱۸کیلومتر محور پیرمحمد. ۳۰کیلومتر در کاکاوند و اتیوند جنوبی.

 6. سمه تعالی
  «ن والقلم و ما یسطرون»
  سوگند به قلم و آنچه می‌نویسد. (قلم:۱)

  ۱۷ مرداد ماه «روز خبرنگار » یاد روز باشکوه تلاشگران عرصه اندیشه و قلم را به حضور خبرنگاران عزیز استان و کشور تبریک عرض نموده وضمن پاسداشت خاطره شهدای اصحاب رسانه،جد و جهد شما عزیزان را در برافروختن چراغ اطلاع‌رسانی مستقل و مسئولانه ارج می‌نهم. بی شک،دستیابی به قله‌های پیشرفت،سربلندی و سعادت کشور ، مراقبت از منافع ملی و مصالح مردم و آرمان‌های ارزشمند انقلاب اسلامی جز با حق‌جویی، صدق و مجاهدت در عرصه آگاهی ممکن نمی‌شود. از ایزد منان تداوم عزت و اهتمام مسئولانه شما را در روایت عشق، آزادی و حق گویی در عرصه آگاهی آرزومندم.

  با آرزوی توفیق الهی

  فرهادگلمحمدی
  مدیرکاریابی شهرستان نوراباد

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.