آخرین خبرها

حمله اصلاح طلبان به مدیرانی که باج نمی دهند / این بار سیبل مقابل فرماندار سلسله (الشتر)

اصلاح طلبان به دلیل حمایت از دولت فعلی ، احساس می کنند صاحب مملکت هستند و هیچ امری بدون اذن آنان نباید محقق شود


 

نسیم دلفان – ایشان گمان می کنند تمام مسئولین باید بله قربان گویای آنان باشند وگرنه با برچسب های گوناگون از جمله همسو نبودن با سیاست های دولت تدبیر و امید ، طرف مقابل را به شدت تخریب و نهایتأ از دور خارج می کنند.

در برخی شهرستان های استان لرستان مانند دلفان چند بار این اتفاق رُخ داد ، از جمله حمله به فرماندار سابق دلفان و نیز بخشدار مرکزی…

این موج طوفانی اینک به شهرستان سلسله رسیده و فرماندار این شهرستان مورد هدف قرار گرفته است.

 

✅ جلسه مجمع مشورتی شهرستان سلسله برگزار شد…

این نشست به منظور آمادگی اصلاح طلبان برای حضور در انتخابات ریاست جمهوری برگزار شد.
به گزارش بلوطستان در این جلسه ، حاضران که از ستادهای مختلف حامیان دکتر روحانی بودند مراتب نارضایتی خود را از عملکرد فرماندار این شهرستان ابراز داشتند.

در پی این جلسه ، نامه ای به امضای برخی فعالان سیاسی و اعضای ستاد روحانی تنظیم و  به مهندس «هوشنگ بازوند» استاندار لرستان و «حبیب اله خجسته پور» معاونت سیاسی امنیتی لرستان ارسال گردید.

در این خصوص مسئول روابط عمومی ستاد دکتر روحانی و عضو مجمع مشورتی درشهرستان الشتر به بلوطستان گفت: همسو نبودن «قدرت الله فلاح نژاد» با سیاست های دولت تدبیر و امید از مهم ترین دلایل نارضایتی ستاد دکتر روحانی در شهرستان سلسله به شمار می رود.

کیانوش حسنوند افزود: ستاد روحانی در شهرستان سلسله از روز اول تا به این لحظه فرماندار سلسله را به عنوان یک نیروی اصلاح طلب و همسو با دولت تدبیر و امید به رسمیت نشناخته و نخواهد شناخت.

وی افزود: در بدو ورود فلاح نژاد به شهرستان سلسله اختلافات عمیق خود را با رییس ستاد دکتر روحانی در شهرستان آغاز کرده و در این مدت حتی یک بار با مشورت او  که معاونت فرمانداری نیز به حساب می آید کاری انجام نگرفته است.

حسنوند گفت: فلاح نژاد مجمع مشورتی اصلاح طلبان سلسله را به رسمیت نمی شناسد ، البته این موضوع متقابل می باشد و ستاد دکتر روحانی در الشتر نیز فلاح نژاد را به عنوان یک نیروی واقعی اصلاح طلب و همسو با تدبیر و امید نمی شناسد.

وی در پایان گفت: عملکرد دکتر علی رستمیان نماینده سلسله و دلفان در مجلس شورای اسلامی قابل ستایش و تحسین است و از این رو به عنوان حامیان دولت تدبیر و امید در شهرستان سلسله دست برادری و وحدت به سوی این نماینده دلسوز دراز کرده و خواهان تغییر و تحول هر چه سریع تر فرماندار سلسله هستیم.

12

یک نظر

  1. اصلاح طلبان بیچاره شاید اوج قدرتشان زمان مرحوم خاتمی بود وزیر آموزش و پرورشش یعنی آقای مظفر بعد از اتمام وزارتش به پیشنهاد ضرغامی به صدا و سیما رفتند آری ای برادر پست گرفتن از صدا و سیما می دانی یعنی چه؟؟؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.