شنبه , ۹ مهر ۱۴۰۱

تیم بانوان نورآباد دلفان نایب قهرمان مسابقات کشوری شیتوریو کاراته ایران شد

تیم نورآباد لرستان در این مسابقات با ۱۲ طلا، ۵ نقره و ۳ برنز بعنوان نائب قهرمان رسید…


کاتای بانوان کاراته بانواننسیـــم دلفـان – مسئول سبک کیوکوشین کاراته ماتسوشیما استان کرمانشاه گفت: تیم بانوان کرمانشاه عنوان نخست مسابقات شیتوریو کاراته قهرمانی کشور را بدست آورد.

نبی فتحی در گفت‌وگو با خبرنگار مهر، اظهار داشت: مسابقات شیتوریو کاراته ایران قهرمانی بانوان کشور در دو بخش کاتا و کومیته با حضور بیش از ۱۵۰ شرکت کننده از سراسر کشور به میزبانی کرمانشاه برگزار شد.

وی با بیان اینکه مسابقات در سالن کارگران کرمانشاه برگزار شد، افزود: این مسابقات با حضور آقای احسانی مسئول سبک شیتوریو کاراته ایران، با هماهنگی فدراسیون کاراته جمهوری اسلامی ایران و زیر نظر هیئت کاراته استان کرمانشاه برگزار شد.

فتحی سطح کمی و کیفی این دوره از رقابت‌ها را مطلوب و رضایت بخش ارزیابی و بیان کرد: فرح بازوبندی مسئول برگزاری این مسابقات در استان کرمانشاه بود.

وی در تشریح نتایج این رقابت‌ها گفت: تیم کرمانشاه با کسب ۴۰ مدال طلا و ۴۰ نشان نقره و ۲۰ برنز بر سکوی قهرمانی این دوره از رقابت‌ها ایستاد.

فتحی ، تیم نورآباد لرستان را نائب قهرمان این مسابقات با ۱۲ طلا، ۵ نقره و ۳ برنز عنوان کرد و گفت: تیم روانسر نیز با ۴ طلا، ۵ نقره و ۲ برنز سوم شد.

۳ نظر

  1. استادمنصوری خداقوت

  2. اصلن دیگه تعجب نمیکنم اگه استادمنصوری قهرمان المپیک بشه چون قدرت ولیاقتشوداره.

  3. هیچ وقت نبایدیادمون بره استادمنصوری چطورکاراته اینجاروتوکل کشورمعروف کرد.ماشالابهت استاد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.