تولد نوزاد بدون دست در شهرستان دلفان و حواشی آن

برابر گزارشات منتشر شده در رسانه ها ، مادر این نوزاد دو بار نزد متخصصین سونوگرافی موجود در شهرستان رفته اما متوجه نقص کودک نشده بودند!!!

نسیم دلفان – تولد نوزادان ناقص و حتی با شکل های عجیب و غریب چیزی نیست که مختص دلفان و یا کشورمان ایران باشد. موضوعی است که به دلیل برخی اختلالات ژنتیکی معمولأ در سراسر دنیا و حتی پیشرفته ترین کشورهای جهان پیش می آید.

اما دردآور این است که به گفته مادر این نوزاد ، وی در دوران بارداری دوبار به متخصصین سونوگرافی شهرستان مراجعه کرده اما متخصصین محترم در این دو مرحله به هیچ وجه متوجه نقص موجود در جنین نشده بودند.
شاید اگر هم متوجه می شدند تغییری در وضعیت موجود ایجاد نمی شد اما حداقل این بود که مادر نوزاد از نظر روحی خیلی زودتر خود و خانواده و حتی اقوام را آماده می کرد و اینگونه شوکه نمی شدند.

امیدواریم مسئولین محترم در این باره تحقیق نموده و در صورتی که قصوری از سوی متخصصین سونوگرافی و یا هرکس دیگری رُخ داده است با وی برخورد کرده و نتیجه تحقیقات خود را به اطلاع مردم عزیز برسانند.

……………………………

کانال خبری نسیم دلفان بصوت ۲۴ ساعته و آنلاین جدیدترین و داغ ترین خبرها را در اختیار شما قرار خواهد داد.

برای پیوستن به کانال خبری ما لطفأ روی تصویر زیر کلیک نمایید.

12

۳ نظر

 1. اقا جان همه چیز مملکت شده پول هیچ کس وظیفه انسانی خودش را انجام نمیدهد دانشگاه آزاد تاسیس شده افراد پولدار که اتفاقا بچه های … هم دارند به زور پول وارد دانشگاه ازاد در رشته های پزشکی دندانپزشکی ،،مهندسی میشوند چون … هستند هیچی یاد نمی گیرند بعد از فارغ تحصیلی دوباره با پول و پارتی مناصب را میگیرند و نتیجه اش هم مشخص است اما بچه های افراد ضعیف با بهترین استعدادها جایی در ادارات و موسسات دولتی ندارند
  اقا جان دکترها و دانشگاه های ازاد و غیر انتفاعی شده اند دکان و مسیولین انها هم دکاندار هستند و حرص میزنند که ببینند روزی چقدر کاسب میشوند این است درد جامعه فرهنگی ما ،،،
  حالا اگر غیر از این است کسی مرا قانع کند ،،و یا مسیولین فکری بکنند ،،واولویت استخدام را بدهند به فارغ تحصیلان دانشگاههای معتبر ملی ،،نه دانشگاهی که در کوچه وپس کوچه ای است که وقتی ادم نگاه میکند مثل یک خرابه میماند واسمش گذاشته اند دانشگاه ،،

 2. با سلام
  خدمت مدیریت فرهیخته ی سایت نسیم دلفان
  لطف کنید متن … و به دور از اخلاق الماسی را در نظریه پردازی بی ربطشون بعد از جوابیه شبکه بهداشت شهرستان رو بردارید
  ایشان گویا با دانشگاه آزاد مشکل دارند! بهشون بگید هر دو متخصص غیر از دانشگاه آزاد بودن
  با تشکر.

  • سلام آقا حامد
   ایشون که زیر پیامشون نوشتن اگر غیر از این است کسی مرا قانع کند
   خوب ایراد نداره داداش شما ایشان را قانع کنید
   برداشتن مطلب این بنده خدا یعنی پاک کردن صورت مسئله

   من هم حرف ایشون رو نمی پذیرم ، توی دانشگاه آزاد هم افراد شایسته زیادی تحصیل کردن
   اما جواب رو باید با منطق داد نه پاک کردم پیام

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.