بانوی ورزشکار دلفانی اعزامی به مسابقات جهانی ، مورد تقدیر قرار گرفت + جزییات و عکس

معاون امور ورزش اداره‌کل ورزش و جوانان لرستان، از بانوی ورزشکار اعزامی به مسابقات قهرمانی کارگران جهان تقدیر کرد…

photo_2017-07-05_19-13-24.jpg

نسیم دلفان – به گزارش خرم‌آباد فردا، صبح امروز در مراسمی با حضور سیدعلی کریمی معاون امور ورزش اداره‌کل ورزش و جوانان لرستان، از سمیه محمدی‌میرزایی مربی و ورزشکار اعزامی به مسابقات قهرمانی کارگران جهان که خرداد ماه ۹۶ در کشور لتونی برگزار شد، تقدیر به‌عمل آمد.

سیدعلی کریمی در این مراسم گفت: خدای بزرگ را شاکرم که بانوان لرستانی، نقش تعیین‌کننده در ورزش کشور دارند. بی‌شک درخشش این ورزشکاران در مسابقات ملی و جهانی، زمینه‌ساز توسعه هر چه بیشتر ورزش استان خواهد شد.

وی خطاب به محمدی‌میرزایی ادامه داد: شما دو اقدام عملی مهم در این سری از مسابقات انجام دادید. از یک‌سو پرچم سه رنگ کشور عزیزمان را در رشته تیمی به اهتزار درآوردید و از سوی دیگر، لرستان را در آنسوی مرزها، به خوبی معرفی کردید.

کریمی تصریح کرد: وقتی یک بانوی لرستانی به درجه‌ای از موفقیت می‌رسد که به عنوان مربی و ورزشکار در یک مسابقه جهانی می‌درخشد، جای خوشحالی و نشان از پویایی ورزش بانوان این خطه ولایت‌مدار دارد.

وی تاکید کرد: البته اعتقاد من این است که این پیروزی، متعلق به شما، تیم اعزامی و اداره‌کل ورزش و جوانان لرستان نیست بلکه، به جامعه ورزشی ایران و آحاد مردم لرستان تعلق دارد.

کریمی افزود: راهی سخت اما شیرین و پرافتخار را در پیش گرفته‌اید. از خداوند متعال می‌خواهم که شما را در این مسیر همراهی کند. تردید نداشته باشید که ما به عنوان متولی ورزش استان نیز، بر اساس وظیفه ذاتی و اخلاقی خود، همراه و هم‌گام شما خواهیم بود و از هیچ کوششی فروگذار نخواهیم کرد.

در ادامه این مراسم، سمیه محمدی‌میرزایی ورزشکار تیم دوومیدانی بانوان اعزامی به مسابقات قهرمانی کارگران جهان نیز در سخنانی، از حمایت‌های همه‌جانبه اداره‌کل ورزش و جوانان لرستان تقدیر و تشکر کرد.

گفتنی‌است، در پایان این مراسم، با اهداء لوح سپاس و هدیه نقدی از سوی معاون امور ورزش اداره‌کل ورزش و جوانان لرستان، از سمیه محمدی‌میرزایی تقدیر شد.

سمیه محمدی اهل شهرستان دلفان و خواهر دکتر روح الله محمدی مربی و دونده معروف کشور می باشد.

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

» حضور اولین بانوی دونده لرستانی (دلفانی) در مسابقات جهانی + جزییات و تصویر  (اینجا)

» گزارش های تازه صفحه ورزش را در نسیم دلفان دنبال کنید (اینجا)

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

کانال خبری نسیم دلفان بصوت ۲۴ ساعته و آنلاین جدیترین و داغ ترین خبرها را در اختیار شما قرار خواهد داد.

برای پیوستن به کانال خبری ما لطفأ روی تصویر زیر کلیک نمایید.

12

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.