اوج کرونا و بی‌تدبیری در بیمارستان یاسوج/رقصی که زحمات را بر باد می‌دهد

پخش یک کلیپ در بیمارستان امام سجاد یاسوج به ناگاه در فضای مجازی موجب می‌شود که فضای کنونی مقابله با کرونا تا حدود زیادی تحت تاثیر قرار گیرد…

اوج کرونا و بی‌تدبیری در بیمارستان یاسوج/رقصی که زحمات را بر باد می‌دهد

نسیم دلفان – به گزارش خبرگزاری فارس از یاسوج در حالی که استان کهگیلویه و بویراحمد در مبارزه و پیشگیری از کرونا رکوردهای کشوری را به خود اختصاص داده و این مرهون تلاش‌ها و زحمات شبانه‌روزی همه مسوولان به خصوص مسوولان دانشگاه علوم پزشکی است اما به یکباره بی‌تدبیری و یا سهل‌انگاری که هنوز معلوم نیست عمدی بوده یا سهوی خدمات و اقدامات انجام شده را زیر سوال می‌برد.

پخش یک کلیپ در بیمارستان امام سجاد یاسوج به ناگاه در فضای مجازی موجب می‌شود که فضای کنونی مقابله با کرونا تا حدود زیادی تحت تاثیر قرار گیرد.

 

به گزارش فارس سریال بی‌تدبیری‌ها در استان کهگیلویه و بویراحمد انگار هیچ گاه پایان پذیر نیست و عده‌ای عامدانه و یا از روی جهل و بی‌تدبیری موجب زیر سوال رفتن مجموعه‌ها و دستگاه‌های اداری و البته بیش از همه مدیریت‌ها می‌شوند.

رقص و پایکوبی آن چنانی در بیمارستان امام سجاد یاسوج در حالی انجام می‌شود که در هیچ کجای کشور از ابتدای شیوع کرونا تا به اکنون چنین موردی از رقص دسته جمعی سابقه نداشته است.

هر چند مقابله و مبارزه با کرونا در استان به صورت جدی صورت گرفته و توفیقات زیادی به دست آمده و حریرچی معاون وزیر را شگفت‌زده کرده اما اجرای چنین برنامه‌هایی موجب صدمه زدن و خدشه به عملکرد مثبت شبانه‌روزی مدیران می‌شود.

در همین خصوص امام جمعه قلعه‌رئیسی اولین مسوولی در استان است که نسبت به این کار واکنش نشان می‌دهد.

حجت‌الاسلام اسماعیل صلواتی امام جمعه قلعه‌رئیسی در واکنش به این جشن نوشت« پخش آهنگ مبتذل همراه با رقاصی در مکانی که به نام امام سجاد (ع) مزین است چه نام دارد؟ خاک بر سر چنین مسرولی که باید از ارزش‌های الهی و اسلامی را پاس بدارد. اما این چنین احکام اسلامی را به سخره می‌گیرد. حقیقتا باید گفت انا لله و انا الیه راجعون.»

حجت‌الاسلام اسماعیل صلواتی در ادامه نوشت«اگر به بهانه کرونا چنین خلافی را مرتکب شدید توجه کنید بیمارستان شهید جلیل محل مداوای بیماران کرونایی است.»

به گزارش فارس احد جمالی معاون سیاسی امنیتی استاندار هم در گفت‌وگو با فارس از چنین اقدامی در بیمارستان اما سجاد یاسوج اظهار تعجب کرد.

وی گفت: وقتی کلیپ‌ها را از فضای مجازی دیدم تعجب کردم، نباید این گونه می‌شد، پی‌گیر قضیه هستیم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.