انتظارات و آرزوهای جوانان دلفان در بحث ورزش مورد توجه قرار می گیرد

وجود سالن مسابقات ، قبول میزبانی و برگزاری مسابقات کشوری مهم در شهرستان دلفان از بزرگترین انتظارات و آرزوی جوانان این شهرستان بوده و هست…

 

نسیم دلفان – به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان دلفان رئیس این اداره ، از پیگیری احداث سالن مسابقات شهرستان خبر داده و گفت، برابر هماهنگی های بعمل آمده قرار است با حمایت دولت سالن مسابقات شهرستان در منطقه مسکن مهر نورآباد احداث گردد.

یوسفی بیان کرد: امسال تلاش داریم با اعتبار بالغ بر ۴۴۹ میلیون تومان که در نظر گرفته شده بتوانیم در صورت تخصیص کامل ، شروع خوبی برای ورزش جوانان دلفان داشته باشیم.
وی در خصوص سالن کشتی شهرستان گفت: سالن کشتی در حال حاضر در محوطه پارک شهرداری واقع است که در خور و مناسب ورزشکاران کشتی گیر شهرستان نیست و امیدواریم با قول مساعدی که مدیرکل استان داده اند بتوانیم امسال یکی از سالن های شهرستان را بعنوان سالن کشتی اختصاص دهیم که در این مورد ، ما سالن تختی را با رایزنی اداره کل پیشنهاد داده ایم.
سرپرست اداره ورزش و جوانان دلفان در خصوص پیشرفت فیزیکی سکوی تماشاگران بیان کرد : متأسفانه این پروژه به دست فراموشی سپرده شده بود که در چند سال اخیر توجه نسبتأ خوبی شد و هم اکنون پیشرفت فیزیکی آن کمتر از ۵۰ درصد می باشد.
وی افزود : مبلغ یک میلیارد تومان امسال برای این پروژه در نظر گرفته شده که ۱۰۰ میلیون استانی و ۹۰۰ میلیون توازن ردیف می باشد که امیدواریم با تخصیص این اعتبار بتوانیم پیشرفت قابل توجهی در این زمینه داشته باشیم و جوانان و ورزشکاران شهرستان را به آرزوی چندین ساله شان برسانیم و استفاده مناسبی از این ورزشگاه با کمک مسئولین بعمل آید.
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

» گزارش های تازه صفحه ورزش را در نسیم دلفان دنبال کنید (اینجا)

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

کانال خبری نسیم دلفان بصوت ۲۴ ساعته و آنلاین جدیترین و داغ ترین خبرها را در اختیار شما قرار خواهد داد.

برای پیوستن به کانال خبری ما لطفأ روی تصویر زیر کلیک نمایید.

12

۲ نظر

  1. باسلام تشکرازمدیریت سایت.سپاسگذاریم ازریاست اداره ورزش وجوانان جناب آقای یوسفی وسایر همکاران زحمت کش ایشان درمدت اندک ریاست خود توانستند قدم های خوبی درامرپیشرفت ورزش دلفان بردارند باوجود ایشان وپیگیری های بی وقفه انشالله شاهد پیشرفت ورزش دلفان و رسیدن به جایگاه اصلی ورزش این شهرستان باشیم.موفق باشید وسربلند

  2. فوتبال دلفان کاملاً پسرفت داشته دلخوش شدن به آینده با این وضعیت خیالی واهی واهیست.
    کاش تغیرات اساسی انجام بشه یا افراد سابق رو برگردونن به فوتبال.تشکر از تلاش اقای یوسفی تو این مدت کوتاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.