اقدام تحسین بر انگیز در هفته ناجا / ۵۷ کیلوگرم مواد مخدر به مقصد خود در شهرستان دلفان نرسید

کشف ۵۷ کیلو مواد مخدر در محور ارتباطی الشتر – نورآباد ، توسط نیروی انتظامی و ماموران گمنام امام زمان (عج)

نسیم دلفان – عصر دیروز تعداد دو خودرو سواری از استان فارس به مقصد شهرستان دلفان در حال انتقال ۵۷ کیلو مواد مخدر بودند.

ماموران گمنام امام زمان (عج) و مأموران نیروی انتظامی با هشیاری تمام به یک دستگاه خودروی سمند و همچنین خودروی حامل مواد مخدر مشکوک شدند. توقف خودرو سمند منجر به تیراندازی به سمت نیروهای نظامی و امنیتی شد که با پاسخ قاطع ماموران روبرو شدند.

در این حادثه که مقارن ساعت ۲۱ اتفاق افتاد از خودروهای توقیف شده ۵۷ کیلو موادمخدر کشف شد ، همچنین یک نفر از متهمان دستگیر و چند نفر از سرنشینان دو خودرو متواری شدند که تحقیقات برای شناسایی و دستگیری این افراد ادامه دارد. / دلفان نیوز

💐 تیم رسانه ای نسیم دلفان ، هفته نیروی انتظامی را به غیورمردان شجاع و  همیشه بیدار این نیرو تبریک می گوید.

…………………………………

کانال خبری نسیم دلفان بصوت ۲۴ ساعته و آنلاین جدیدترین و داغ ترین خبرها را در اختیار شما قرار خواهد داد.

برای پیوستن به کانال خبری ما لطفأ روی تصویر زیر کلیک نمایید.

12

یک نظر

  1. با عنایت به اینکه نیروی انتظامی حافظ نظم و امنیت جامعه است مسئولیتهای آن بسیار سنگین و خطیر بوده و نقش موثر و مستقیم در زندگی مردم و رشد و تعالی کشو ردارد.
    ودر برقراری و اجرای عدالت این نیرو همانند بازوانی پر توان همواره همراه و یاری رسان قضات در محاکم و شوراهای حل اختلاف است.
    توفیق روزافزون و توان مضاعف برای تمامی پرسنل ایثارگر ناجا در خدمت شایسته به مردم و نظام مقدس جمهوری اسلامی از درگاه خداوند مسألت دارم و این هفته که تجلی اقتدار و عزت نظام است را به ملت سلحشور و شهیدپرور و سرافراز دلفان به ویژه تلاشگران مجموعه بزرگ نیروی انتظامی تبریک میگویم. فرهاد گلمحمدی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.