افتخاری دیگر بنام دلفان ، این بار در بخش کشاورزی و باغداری + عکس

امسال در جریان انتخاب نمونه های کشاورزی و فعالان عرصه ی باغداری ، یک شهروند دلفانی افتخار آفرینی کرد…

photo_2017-03-16_10-53-41.jpg

نسیم دلفان – جناب آقای محمدعلی کاوه ای جانباز با افتخار جنگ تحمیلی که در زمان جنگ حضوری فعال در جبهه های حق علیه باطل داشت امسال در جبهه دیگری و این بار در زمینه تولید ملی باغداری و تولید محصولات باغی ،به عنوان آبخیزدار نمونه بیولوژیکی کشور انتخاب گردید تا افتخاری بزرگ را برای اولین بار در کشور به نام دلفان رقم زنند.

photo_2017-03-16_11-14-46.jpg

?محمد جواد عزیزی مسئول آبخیزداری اداره منابع طبیعی شهرستان دلفان با اعلام این خبر نوشت:

✍? این افتخار بزرگ را به ایشان و خانواده محترمشان و همچنین به تمامی باغداران شهرستان تبریک عرض نموده، امیدوارم سایر باغداران شهرستان با بکار گرفتن توصیه های کارشناسان کشاورزی در سالهای اتی این مقام را برای شهرستان دلفان حفظ نمایند.

………………………..

tavajoh.gif

12

یک نظر

  1. عبداله نوری

    این برادر عزیز رزمنده وجانباز علی رغم مشکلات جسمی که در دفاع مقدش به ایشان وارد شده ،باهمتی بلند واراده ای قوی با زحمات بی وقفه وطاقت فرسابعد از جنگ در امر مقدس کشاورزی موفق عمل کرده وهمچنین به لطف خداوند فرزندان سالم وموفقی تحویل جامعه داده .خوشبختانه خانواده های محترم کاوه ای از خانواده های اصیل ،نیکنام، مذهبی خیروموفق شهرستان دلفان میباشندکه دردفاع مقدس تعدادزیادی رزمنده چندجانبازوسه شهیدوالامقام تقدیم میهن اسلامی نمودند.بعنوان یک همرزم ، همشهری ،فامیل ودوست به ایشان افتخار می کنم وضمن تبریک سلامتی وموفقیت برایشان از خداوند قادر خواستارم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.