استاندار لرستان ضرب‌الاجل داد؛ سکویی ۱۵ ساله در دلفان که تماشاگر وعده‌هاست

پروژه کوچک سکوی تماشاگران ورزشگاه نورآباد در لرستان هم‌اکنون تماشاگر وعده‌های تحقق‌نیافته است تا این پروژه بعد از ۱۵ سال دوندگی کفش‌هایش را آویزان کرده و متوقف شود…
 
نسیم دلفان – به گزارش خبرگزاری مهر ، شهرستان دلفان یکی از شهرستان‌های جوان استان لرستان به شمار می‌رود، جوانان این شهرستان در ادوار گذشته باوجود امکانات کم و عدم‌حمایت جدی مسئولان ورزش از این قشر همواره در مسابقات مختلف داخلی و بین‌المللی برای کشور عزیزمان افتخارات فراوانی به دست آورده‌اند هرچند به دلیل عدم توجه مسئولان ورزش به آن‌ها تعدادی از این ورزشکاران با ورزش خداحافظی کردند.
 
سکوی تماشاگرانی که ۱۵ ساله شد…

این شهرستان یکی از شهرستان‌های کمتر توسعه‌یافته استان به شمار می‌رود که در بسیاری از زیرساخت‌ها نسبت به سایر شهرستان‌های استان در جایگاه مطلوبی قرار ندارد ازجمله این زیرساخت‌ها کمبود امکانات ورزشی است که همواره به یکی از مهم‌ترین مشکلات ورزشکاران رشته‌های مختلف ورزشی تبدیل‌شده است.

فوتبال به‌عنوان یکی از پرطرفدارترین رشته‌های ورزشی محسوب می‌شود که بسیاری از نوجوانان و جوانان با عشق و علاقه به این ورزش روی می‌آورند و در بسیاری اوقات نیز برای سرگرمی و گذراندن اوقات فراغت به انجام این ورزش پرهیجان می‌پردازند و در شهرستان دلفان نیز قدمت این ورزش به سال ۱۳۵۲ برمی‌گردد و به‌طور رسمی تیم فوتبال این شهرستان در این سال شروع به فعالیت کرد.

ضرب‌الاجل استاندار برای اتمام پروژه

یکی از طرح‌های ورزشی در شهرستان دلفان پروژه سکوی تماشاگران فوتبال مجتمع ورزشی شهدای این شهرستان است که عملیات ساخت آن در سال ۸۱ آغاز شد اما متأسفانه باگذشت بیش از ۱۵ سال هنوز این طرح به بهره‌برداری نرسیده است و همچنان جوانان این شهرستان چشم‌انتظار به بهره‌برداری رسیدن آن هستند.

موسی خادمی استاندار لرستان در رابطه با این پروژه در گفت‌وگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: امسال برای این پروژه اعتبار پیش‌بینی‌شده است و تأکید شده که سریع فعالیت در آن شروع شود.

وی بابیان اینکه به نظر من باید تا تابستان و هفته دولت سال آینده این پروژه به اتمام برسد عنوان کرد: این پروژه باید هر چه سریع‌تر به جمع‌بندی و نتیجه برسد.

پیمانکار پروژه باید تا ۲ هفته دیگر انتخاب شود

استاندار لرستان بابیان اینکه امسال برای این پروژه یک میلیارد و ۹۰۰ میلیون تومان اعتبار پیش‌بینی‌شده است گفت: بخشی از این اعتبار نیز تخصیص داده‌شده و به نظر من باید هر چه زودتر به اتمام برسد.

خادمی بابیان اینکه در حال حاضر مشکل این پروژه نداشتن پیمانکار است بیان داشت: در این راستا مقررشده که به‌زودی پیمانکار این پروژه انتخاب شود.

وی تأکید کرد: مقررشده که ظرف یک تا دو هفته آینده پیمانکار این پروژه انتخاب و عملیات اجرایی آن شروع شود.

……………………………………

کانال خبری نسیم دلفان بصوت ۲۴ ساعته و آنلاین جدیدترین و داغ ترین خبرها را در اختیار شما قرار خواهد داد.

برای پیوستن به کانال خبری ما لطفأ روی تصویر زیر کلیک نمایید.

12

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.