استاندار لرستان تکلیف نماینده جدید استان را مشخص کرد / حوزه انتخابیه سلسله و دلفان از یکدیگر تفکیک خواهند شد

هوشنگ بازوند در خصوص مشخص شدن تکلیف نماینده اضافه شده به استان لرستان اظهار داشت: نظر شخص ما در این زمینه ابتدا جداشدن نماینده شهرستان سلسله از دلفان و نماینده دورد از ازنا بود که در هیئت دولت موضوع مستقل شدن نماینده دورود و ازنا حذف شد.

وی با بیان اینکه نماینده به سلسله اضافه می شود، افزود: مطابق مصوبه هیئت دولت نماینده مورد نظر به شهرستان سلسله اضافه می شود و هر کدام از شهرستان های سلسله و دلفان نماینده مستقلی در مجلس شورای اسلامی خواهند داشت.

استاندار لرستان بیان داشت: ما در رابطه با تعیین تکلیف نماینده اضافه شده به استان لرستان نظر خود را قبلا اعلام کرده ایم بطوریکه پیشنهاد ما تا این لحظه تنها و تنها استقلال نمایندگان شهرستان های سلسله و دلفان بوده و هیئت دولت نیز آن را تصویب کرده است.

بازوند با بیان اینکه الباقی حرف هایی که در این رابطه زده می شود صحت ندارد، عنوان کرد: موضوع استقلال نماینده شهرستان سلسله علاوه بر تصویب در هیئت دولت به تصویب کمیسیون اجتماعی و شوراها نیز رسیده است که در نهایت به صحن مجلس فرستاده خواهد شد و مجلس در این زمینه تصمیم گیری خواهد کرد.

وی افزود: در صحن مجلس همه اتفاقی ممکن است رخ دهد و ممکن است این نماینده به خرم آباد یا شهرستان های دیگر اضافه شود که این موضوع به هنر نمایندگان و لابی گری آن ها بستگی خواهد داشت.
منبع:پرسنا

۲ نظر

  1. مدیر محترم سایت نسیم دلفان ما تعدادی از کشاورزان شهرستان دلفان جا دارد ازخدمات وشایسته نماینده پرتلاش وزحمت کش این شهرستان بخاطر انتصاب برادر ارجمند جناب آقای مهندس عزیزی رئیس اداره آب که دارای مدرک کارشناسی ارشد درحوزه کری خودو از نیروهای بومی -پرتلاش با سوابق مدیریتی درخشان در عرصه خدمت به کشاورزان وپیگیری مطالبات بحق این شهرستان مراتب تقدیر وتشکر خود را اعلام نموده واز ایشان انتظار میرود که همچنان از نیروهای توانمند با سوابق مدیریتی درخشان و اولویت بومی گرای وشاخص توانمندی دوراز مسائل سیاسی بصورت فراجناحی عمل فرمایند. امید است همچنان پیروز وسربلند باشند. انشاالله
    از طرف جمعی از کشاورزان شهرستان دلفان

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.